Tasty Town v1.17.8 Hileli Mod Apk İndir

Tüm dünyanın tadını bir oyuna getirebilir misin? Tasty Town’da mümkün!

Tasty Town’daki başarınız 3 Fs: Fresh Farm Food ile başlıyor! Çiftliğinizde taze ürünler yetiştirin ve müşterilerinize lezzetli yemekler sunmak için uluslararası şeflerin mutfakta sihirlerini yapacakları restoranınıza götürün. Zaman zaman yardıma ihtiyacınız olursa endişelenmeyin: Yardım ve yardım etmek bu deneyimin bir parçası! Etkinlikleri tamamlamak ve özel ödüller almak için arkadaşlarla bir Şefler Kulübü oluşturun veya katılın.

Gurme müşterileriniz burger, pizza veya suşiden kek veya çöreklere kadar her şeyi sipariş edebilir, bu nedenle her zaman mükemmel yemeği hazırlamaya hazır olun! 
Kasabanız taşıyıcılar ve çalkalayıcılarla doludur, bu yüzden hareket halindeyken aç olan müşteriler için, bunları Lezzetli Dash’de hızlıca pişirdiklerinden ve servis yaptıklarından emin olun.

Bununla birlikte, hepsi yemek pişirmeyle ilgili değil: Şık lezzetlerinizi gösteren süslemelerle dolu bir restoranınız olduğundan emin olun: Zarifden kesinlikle abartılı, seçimlerinizi yapın!

– Farklı ülkelerden ve mutfaklardan şefleri toplayın, bunları Akademi’de seviyelendirin ve lezzetli tarifler hazırlayın.

– Taze sebzeler yetiştir ve kendi malzemeni üretmek için Çiftliğinde mutlu hayvanlar yetiştir.

– Şefler Kulübünüzdeki diğer oyuncularla güçlerinizi birleştirin. Arkadaş edinip işinde en iyisi olacaksın!

– Teslimat Kamyonunuz için siparişleri tamamlayın ve restoranınızı genişletmek ve Şeflerin kilidini açmak için size getireceği özel eşyaları kullanın.

– Özel ödüller kazanmak için Chillout Bölgesi’ndeki partileri hazırlayın.

– Her türlü dekorasyonla mekanınızı dekore edin: Stil önemli!

Tasty Town indirmek ücretsiz ve oynamak ücretsizdir. Ancak, gerçek parayla oyun için uygulama içi öğeler satın alabilirsiniz. Bu özelliği devre dışı bırakmak istiyorsanız, lütfen telefonunuz veya tabletinizin Ayarlarındaki uygulama içi satın alımları kapatın.

Lezzetli şehir
Lezzetli şehir
Lezzetli şehir
Lezzetli şehir
Lezzetli şehir
Lezzetli şehir

MOD:
1. MEGA HİLELİ


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir