Taxi Game 2 v2.1.3 Hileli Mod Apk İndir

Taxi Game 2, Yepyeni sürüş simülatörü – Taksi Oyunu 2Bu kez size kariyer modunu veriyoruz, böylece taksi şoförü becerilerinizi geliştirebilir ve imparatorluğu kurabilirsiniz. 
Taksi Oyunu 2 sürekli olarak geliştirilir, böylece yeni arabaları satın alabilir, sevkıyattan bir ücret alabilir, diğer şehir bölgelerine gidebilirsiniz. Bu ücretsiz taksi simülatörünü seveceksiniz.

Şu anda mağazada en iyi taksi oyunu ve en iyi araba sürme oyunlarından biri olduğunu garanti ediyoruz. Mobil cihaz için taksi oyunları oynayabileceğiniz en iyi oyunu size sunmak için çok zaman harcadık. 
Taksi Oyunu 2’nin her simülatör hayranı için mükemmel bir seçim olduğuna inanıyoruz.

Şehrin nasıl yaşadığını şaşırtabilirsiniz – insanlar yürüyor, arabalar geçiyor. Taksine bin, motoru çalıştır ve bir şehir trafiği yarışçısı ol. Taksinizi büyük şehir trafiğinden geçirin, yolcuları alın ve güvenli bir şekilde varış yerlerine sürün. Ama dikkat et! Görev sürüş kolay değil. Şehirde yaşam deli, insanlara ve trafiğe dikkat et. Oh, ve taksi taksi yakıt ikmali unutma! Evet, Taksi 2’de benzin istasyonları ekledik.

İyi bir taksi simülatörü yolcu seçmenize izin verir – Taksi Oyunu 2 de öyle! Kimin alması senin kararın. Şehirde çok fazla müşteri var!

Taxi Game 2 özellikleri:

– Tam 3D açık dünya 
– Taksi sürüş simülatörü 
– Kariyer modu 
– Taksi şoförü oyununa ilgi çekici – Almak 
için yolcuları seçin 
– GPS navigasyonu (açıkçası simüle edilmiş bir GPS) 
– Şehir genelinde birçok rota 
– Yüksek kaliteli grafikler

Şimdi ÜCRETSİZ Taksi Oyunu 2 alın ve kariyerinize başlayın!

Taksi Oyunu 2
Taksi Oyunu 2
Taksi Oyunu 2
Taksi Oyunu 2
Taksi Oyunu 2
Taksi Oyunu 2

MOD APK: 
Yeterince altın para azalmadan kullanılır


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir