Teeny Titans Teen Titans Go 1.2.6 Para Hileli Mod

Teeny Titans Teen Titans Go Epik oranlarda RPG savaşan bir rakam için Robin’e katılın. Hiçbir in-app alımları ile saatlerce oynayın!

TEENY COMBAT Kadroyu oluştur 
ve 3’e 3 savaşta karşı karşıya gel! Savaş çubuğuyla gerçek zamanlı olarak süper hareketleri bastırın. Harika ataklara başlamak ve rakiplerinizi alt etmek için kahramanlarınız arasında geçiş yapın.

77 TOPLANABİLİR ŞEKİLLER 
Hepsini kapmak zorundayım! Harley Quinn, Blue Beetle, Alfred Pennyworth, Kid Flash, 80’li Yıllarda Titans, Batgirl, Silkie ve daha birçokları da dahil olmak üzere, 77 Ufacık Titans rakamının tümünü toplayın! Daha da güçlü yetenekler için incir seviyeni yükseltin ve birleştirin.

JUMP CITY’I KEŞFEDİN 
En sevdiğin süper kahraman figürleri için mağazadan mağazaya yarış. Jump City Mega Teeny Şampiyonu olmak için yolculuğunuzda özel görevleri tamamlayın, turnuvalara katılın ve yeni alanların kilidini açın!

ORİJİNAL VO! 
Ufacık Titans, Robin, Starfire, Cyborg, Raven ve Beast Boy’dan orijinal seslendirme içeriyor!

*********************

Bu oyun şu dillerde mevcuttur: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca (Latin Amerika), Portekizce (Brezilya), Rusça, Türkçe, Korece, Japonca

Bu uygulamayla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, advanced.platforms@turner.com adresinden bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bize karşılaştığınız sorunları ve hangi cihaz ve işletim sistemi sürümünü kullandığınızı bize anlatın.

*********************

ÖNEMLİ DEĞERLENDİRMELER: 
Bu uygulama, Cartoon Network ve ortaklarımızdan başka ürünler, hizmetler, gösteriler veya teklifler içeren reklamlar içerebilir.

GİZLİLİK BİLGİLERİ: Turner Broadcasting System, Inc.’in bir bölümü olan Cartoon Network’te gizliliğiniz bizim için önemlidir. Bu oyun, aşağıda yer alan Cartoon Network’ün Gizlilik Politikasında açıklanan bilgileri toplar ve kullanır. Bu bilgi, örneğin kullanıcı isteklerine cevap vermek için kullanılabilir; kullanıcıların belirli özelliklerden ve hizmetlerden faydalanmalarını sağlamak; içeriği kişiselleştirmek; reklam yayınlamak; ağ iletişimi gerçekleştirmek; ürün ve hizmetlerimizi yönetmek ve geliştirmek; ve Cartoon Network web sitelerinin veya çevrimiçi servislerin diğer dahili işlemlerini gerçekleştirme. Gizlilik uygulamalarımız Amerika Birleşik Devletleri’ndeki veri gizliliği yasaları tarafından yönlendirilir. AB’de veya ABD dışındaki diğer ülkelerde yaşayan kullanıcılar için, bu uygulamanın oyun yönetimi amacıyla kalıcı tanımlayıcılar kullanabileceğini lütfen unutmayın. Bu uygulamayı indirerek, Gizlilik Politikamızı ve Son Kullanıcı Lisans Sözleşmemizi kabul ediyor ve cihazınızın tüm kullanıcıları için bu tür kullanımlar için izin veriyorsunuz. Gizlilik Politikası ve Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi, kablosuz operatörünüz ve Google, Inc. Cartoon Network ve bağlı kuruluşlarının uyguladığı şartlara, koşullara veya politikalara ek olarak kişisel bilgilerinizin Google tarafından toplanmasından, kullanılmasından veya ifşa edilmesinden sorumlu değildir. veya kablosuz taşıyıcınız.

Kullanım Koşulları: http://www.cartoonnetwork.com/legal/termsofuse.html 
Gizlilik Politikası: http://www.cartoonnetwork.com/legal/privacy/mobile.html

Ufacık Titanlar - Teen Titans Git!
Ufacık Titanlar - Teen Titans Git!

MOD ÖZELLİKLERİ:
– Sınırsız para + bilet
– Kilitler açıkBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir