The Pirate:Plague of the Dead v2.7 Para Hileli Mod Apk İndir

 The Pirate, Kendi geminin dümenini al ve Karayipleri fethet! 
Korsan: Ölülerin Veba, Jolly Roger’ı öldürmenin en vahşi korsan kaptanı olmanın nasıl bir şey olduğunu görmene izin veren bir sanal oyun! Efsanevi korsan kaptan John Rackham’ın rolünü üstlenin ve Uçan Çeteyi ölümden diriltmek için arcane voodoo büyüsünü kullanın. Birlikte, bu tarihi korsanlar grubunun üyeleri dehşet verici Inquisitor’la karşı karşıya kalacak. 
Dirilen kaptanların her biri, geminizin istatistiklerini iyileştiren, daha fazla altın sağlayan, savaşta avantaj sağlayan ve hatta güçlü Kraken’i toplamanıza izin veren benzersiz becerilere sahiptir!
Ekranları yüklemeden açık bir dünyaya, dinamik gündüz ve gece döngüsüne ve hava sistemine sahip olan her mobil oyuncuya unutulmaz bir deneyim sunuyor. 
The Dead of Plague, The Pirate serisinin yeni bir taksitiydi, hit oyun Caribbean Hunt’ın ardından büyük bir resepsiyonla buluştu ve sabit bir takip kazandı.

BÜYÜK PIRATE MACERASINDAN İLK BAŞI:
– Korsanlığın Altın Çağından gelen benzersiz gemileri ve tarihi kaptanları açmanızı sağlayan heyecan verici kampanyayı tamamlayın. 
– Düşmanlarla, hazine adalarıyla, kaçakçı karakollarıyla, kasabalarla ve daha pek çok su ile tahliye edilmiş suların keşfedilmesine izin vererek tamamen açık dünyayı bir yükleme süzgeci olmadan geçirin. 
– Karayip Denizi’ni keşfedin, şehirleri fethedin, ticaret yapın, hazine ve gizli yerler arayın. 
– Yağmala, ticaret yap ve inşa et. Oyun, altın kazanmanızı ve gemilerinizi geliştirmenizi sağlayan bir ekonomi sistemine sahiptir. 
– Filonuzu genişletin ve sert deniz savaşlarında hesaba katılacak bir güç olun. 
– Görsel olarak çarpıcı grafiklerin, gerçekçi fizik, dinamik gündüz ve gece döngüsü ve hava sisteminin tadını çıkarın.

Korsan: Ölülerin Veba
Korsan: Ölülerin Veba
Korsan: Ölülerin Veba
Korsan: Ölülerin Veba
Korsan: Ölülerin Veba
Korsan: Ölülerin Veba

MOD:
Sınırsız Altın Sikke
Sınırsız Beceri Puanı.kilitsiz


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir