The Tribez: Build a Village v12.6.3 PARA Hilesi Mod Apk

The Tribez: Build a Village  sadece bir çiftlik kurduğun bir oyun değil! Tribez , sırlarla, gizemlerle ve bilinmeyen, ama güzel bir dünyanın saatlerce süren bağımlılık keşfi dolu uzak bir geçmişe seyahat ettiğiniz bir maceradır! Çok eski zamanlardan beri kilometrelerce uzanan bir portalın ötesine gizlenmiş olan, barışsever bir insanın yaşadığı ilkel bir dünyayı ziyaret etmeye davetlisiniz. Kendi taş devri köyünüzü inşa edin, dağların ve denizlerin bastığı toprakları keşfedin, verimli toprakları tarlalayın ve tanrılar tarafından gönderildiğinizi düşünen kabilenizi refahlara götürün. Tribez , yaşadığını hissettiğin bir dünya!

The Tribez: Build a Village ÖZELLİKLER:
 Bu oyun siz de çevrimdışı olduğunuzda çalışır – uçakta, metroda veya arabada oynayın. Keyfini çıkarın! 
Basit, sezgisel kontroller. 
Seveceğiniz sevimli karakterler! Çiftçi, inşaatçı, vergi tahsildarı ve diğerleri ile tanışın! 
Anında içine dalmış olacağınız güzel ve canlı bir dünya. 
Canlı animasyonlar, tarih öncesi dünyayı canlandırır. Ekinlerin çiftlikte nasıl büyüdüklerine ve inşaatçıların şantiyelerde nasıl çalıştıklarına hayran kalacaksınız. 
Tonlarca öğe, karakter, bina ve dekorasyon. 
Mal üreterek, popülasyonunuzu artırarak, sınırlarınızı genişleterek ve en iyi toprakları yetiştirmeye çalışarak kendi taş devri imparatorluğunuzu geliştirmek için tükenmez olanaklar.
 Yüzlerce büyüleyici arayış: hazineleri ve eserleri araştırın, uzak adaları keşfedin, gizemli mağaraları keşfedin, çiftliğinizde alışılmadık mahsuller yetiştirin ve çok daha fazlası!

Gizlilik politikası : http://www.game-insight.com/site/privacypolicy

Tribez
Tribez
Tribez

MOD ( HİLE ) ÖZELLİKLERİ:
– Sınırsız para – altın hilesi
– Sınırsız elmasBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir