Truck Simulation 19 v1.7 Para Hileli Apk

Amerika Birleşik Devletleri genelinde dev bir açık dünyada Kenworth ve Mack tarafından orijinal kamyonlarla nakliye yapın. Sürücüler kiralayın, yeni kamyonlar satın alın ve işinizi ülkenin en başarılı nakliyecisi olmak için genişletin.

Özellikler:

• Kenworth ve Mack’in orijinal kamyonları
• 30’dan fazla şehirle ziyaret edilecek büyük açık dünya ABD haritası
• Işıklı fonksiyonel kokpitler, havalı korna, seyir kontrolü ve daha fazlası
• Sürücü kiralayın, kamyon alın, kamyon filonuzu yönetin ve işinizi genişletin
• Tarım makineleri, kepçeler, uçaklar ve daha fazlası gibi çok çeşitli kargo ve römorklar
• Hikaye odaklı görevlerde bonus puanları kazanın
• Motellere park edip dinlenin, aracınızı yakıtlandırın, hız için para cezası alın

ORİJİNAL SÜRÜŞ. Bu simülatör oyunu Kenworth ve Mack tarafından son derece detaylı kamyon modelleri bulunuyor. Her kamyon operasyonel kokpit ve 3 farklı kabine sahiptir.

CEP İNCELEME ABD. Kuzey Amerika’da devasa bir açık dünyayı keşfedin. Kariyerine Doğu Yakası’nda başla ve ilerledikçe daha fazla eyalet ve kentin kilidini aç. Tüm ayrıntılara dikkat edilerek oluşturulan dar köy yollarını, büyük otoyol kavşaklarını, tarım arazilerini ve çöl bölgelerini keşfedin.

SİMÜLASYON DENEYİMİ. Tüm kamyonlar fonksiyonel farlar, havalı korna, seyir kontrolü ve göstergelerle donatılmıştır. AI trafiği, gündüz / gece döngüsü ve farklı hava koşulları ile canlı bir dünyayı deneyimleyin. Kamyonunuzu tipik kamyon duraklarında yakıtla doldurun ve otoyollardaki motellerde dinlenin.

GENEL YÖNETİM BÖLÜMÜ Küçük bir depoyla başlayın ve şirketinizi ABD’de daha fazla depo ve nakliye merkezi ile genişletin. Tüm kamyon şoförlerinin işlerini yapmak için sürücüler kiralayın ve yeni kamyonlar satın alın ve küçük şirketinizi dev bir lojistik şirketine dönüştürün.

KARGOLAR VE TİCARİÇLERİN GENİŞ BİR ARALIĞI. Ulaştırma tarım makineleri, portakal suyu, süper bilgisayar parçaları, tıbbi ve askeri kargo ve daha fazlası. Kamyonunuza tank, taban, damping, reefer veya başka yollar koyun ve özel taşıma görevlerini tamamlayarak bonus puanlar kazanın.

FAVORİ KONTROL KURULUMUNU SEÇİN. Forkliftinizi ya eğme, tekerlek, ok ya da sürgü kumandalarıyla sürün.

MOD: 
Para + Unlocked

Yükleme Adımları:
İndirme
Yükle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir