Trucker Real Wheels – Simulator v3.2.1.1 PARA Hileli Mod Apk

Trucker Real Wheels – Simulator Zor yol koşullarında yeteneklerinizi test edin, diferansiyel kilitleri ve düşük dişliler kullanın, zor dağ yollarını ve karları aşın.

Yeni tesisler açın, mal taşımak için güçlü kamyonlar kullanın, zorlu hava koşullarının üstesinden gelin, yoldaki kamyonlara doğru yol alın.

Kamyon şoförü gibi hissedin, büyük römorklar kullanarak mal taşıyın, Ahşap, demir cevheri, arabalar, kamyonlar, traktörler taşıyabilirsiniz.

Gerçekçi bir kamyon fizik simülatörü, süspansiyon yüksekliğini, amortisör sertliğini ayarlayabilir, en iyi off-road kavrama elde etmek için lastikleri değiştirebilirsiniz.

Mükemmel 2D grafikler, ayrıntılı kamyonlar ve arabalar, Gece yolculukları için çalışma farları, kamyon ve arabaların özelleştirilmesi de mevcuttur, arabaların renklerini, jantlarını ve lastiklerini değiştirebilirsiniz.

30’dan fazla farklı tesis, tüm tesis ve işletmeleri, 30’dan fazla farklı kargo tipini, basit panolardan başlayarak, Kamyonlar ve otomobillerle biten geri yükleme.

Eğer bir kamyoncu olmak istiyorsanız, yollarımız size oyunda 50’den fazla yol, 6 arazi türü, Orman, Tarlalar, Dağlar ve tepeler, Çöl ve Kış yardımcı olacaktır.

Ayrıca oyunda zaman yarışları var, kamyonunuzu veya arabanızı alın, yarışlara katılın, liderlere girin ve tüm oyuncular adınızı bilecek.

Hava koşullarının dinamik bir şekilde değişmesi, gece ve gündüz, yağmur, kar değişimi, araçlarınızda yolda zirveye kadar tüm zorluklardan geçmenizi sağlar.

Kamyon Şoförü Gerçek Tekerlekler - Simülatör
Kamyon Şoförü Gerçek Tekerlekler - Simülatör
Kamyon Şoförü Gerçek Tekerlekler - Simülatör
Kamyon Şoförü Gerçek Tekerlekler - Simülatör

MOD ( HİLE ) ÖZELLİKLERİ:
– Sınırsız para hilesiBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir