Wonder Park Magic Rides v0.2.1 PARA Hileli Mod Apk

Wonder Park Magic Rides ile hayallerinizin parkını yaratın! Harika rollercoasterlar inşa et, ürünler üret, Wonderchimps topla, Parkını süsle ve ziyaretçilerini gerçek bir Tycoon olmak için yönet. Hiç hayalinizdeki Eğlence Parkı hayata gelse nasıl olacağını merak ettiniz mi? Filmdeki karakterlere inanılmaz bir Park Building macerasına katıl. Hayatı Wonder Park’a geri alabilir misin? Sıfırdan başla ve bir kahraman ol!

Wonder Park Magic Rides TEMEL ÖZELLİKLER

🎢 RIDES: Harika Ridesler inşa et ve gitmelerini izle! Tamamen animasyonlu ROLLERCOASTERS, dönen Rides, Uçan Sandalyeler, Ferris Wheels ve DAHA FAZLASI!

🛠 BİNA: Sen Wonder Park’ının yaratıcısı sensin! Tema Parkı’nın her alanı beğeninize göre özelleştirilebilir. WONDER PARK’I KENDİNİZİ yapmak için Dekorasyonlar, Görülecek Yerler, yollar ve daha fazlasını ekleyin!

K PARK YÖNETİMİ: TEMA PARK TİPONU ol! Theme Park’ınızı mutlu etmek ve gelişmek için öğeleri toplayın, üretin ve satın. Mümkün olduğunca fazla ZİYARETÇİ al ve MUTLULUK ÖLÇERİNİ doldur!

W WONDERCHIMPS TOPLAYIN: En sevdiğiniz WonderChimps’leri Parkınıza ekleyin! Toplanacak çok şey var ve daha fazlası düzenli olarak eklenecek. Parkınızın cazibe merkezlerini sökmek isteyen şempanzelere dikkat edin!

🍭CRAFT: Malzemeyi al ve Patlamış Mısır, Şeker Elma, Dondurma, Burger ve daha fazlası gibi Eğlence Parkı zımbaları pişir!

😄 EĞLENCE: Ziyaretçileriniz sizi yüzlerce EĞLENCE SORUSUNA gönderecek! Deneyim kazanmak için dileklerini yerine getir ve DAHA FAZLA İÇERİK!

👻 ARKADAŞLAR: Arkadaşlarını ziyaret et ve kendi Parkın için fikir çal!

** Paramount Pictures’ın YENİ ANİMASYON FİLMİ’ne dayalı resmi Park Binası oyunu **

“Genç bir kız, June, hayallerinin eğlence parkını inşa etmek için hayal gücünü kullanıyor. Ancak yaşlandıkça, parkın hayali ortadan kaybolur – bir gün parkın gerçek olduğunu keşfedinceye ve sadece onu kurtarabilir. Wonder Park’ı restore etmek için Haziran’ın yolculuğuna çıkın! ”

  • Hayallerinizdeki eğlence parkını inşa edin
  • Park Yönetimi – Bir tema parkı kralı olun!
  • Harika turistik yerler oluşturun
  • Ziyaretçileriniz için el sanatları ürünleri
  • Sevimli harikalar topla
  • Lunaparkınızı kişiselleştirin
  • Rollercoasters oluşturun
  • Arkadaşlarını ziyaret et
  • Filmi dayalı resmi Park Binası oyunu
Wonder Park Magic Rides
Wonder Park Magic Rides
Wonder Park Magic Rides
Wonder Park Magic Rides
Wonder Park Magic Rides
Wonder Park Magic Rides

MOD ( HİLE ) ÖZELLİKLERİ:
– Sınırsız para hilesi
– Sınırısz elmas hilesiBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir