World Conqueror 2 v1.3.8 PARA Hileli Mod Apk

World Conqueror 2 II. Dünya Fatihi’nde, II. Dünya Savaşı ve Soğuk Savaş sırasında birçok önemli kampanya gerçekleştirmek için bir general olacaksınız. Guderian, Rommel, Patton, Zhukov, Nimitz, MacArthur, Yamamoto, Montgomery ve de Gaulle gibi ünlü generallerle ya da onlara karşı savaşabilirsiniz. Benzersiz taktiklerini ve as güçlerini görmek çok etkileyici. Patton ve Rommel, uçak gemisi filoları için panzer kolorduları, Nimitz ve Yamamoto ile bilinirken, hava kuvvetleri için Goering ve MacArthur – hepsi bir ve tek. İkinci Dünya Savaşı’nda Eksen veya Müttefiklerin bir parçası olmak için seçiminiz var, ancak bundan sonra Soğuk Savaş senaryolarının kilidi açılabilir. Kampanyalar devam ettikçe, her ülkenin farklı ekipmanları sahneye çıkacaktı. Almanya’nın Tiger Tankı ve Sovyetlerin Katyuşa Roketi, en güçlü silahlardan ikisi, ancak birkaçı.

World Conqueror 2 Ordu, daha fazla savunma için kuşatma, radarlar, kara kaleleri ve uçaksavar silahları gibi çeşitli destek taktikleri kullanabilir. Donanma muhripler, kruvazörler, zırhlılar ve uçak gemilerinin birleşimi ile etkili deniz gücü elde edebilir. Hava saldırıları, stratejik bombalama, hava kuvvetleri veya yıkıcı nükleer bombalar hava kuvvetlerinin düşman savunma hatlarını yok etmesine yardımcı olur.

World Conqueror 2 Savaş sırasında gittikçe daha fazla başarı ile, komutanınız bir askerden bir mareşele kadar büyüyecek ve birliklerinizin etkinliğini artırmaya yardımcı olan özel madalyalar alacak.

Dünya Fatihi 2
Dünya Fatihi 2
Dünya Fatihi 2
Dünya Fatihi 2
Dünya Fatihi 2

MOD ( HİLE ) ÖZELLİKLERİ:
– Sınırsız para hilesi


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir