WorldBox – Tanrı Sandbox v0.5.161 Hileli Mod Apk İndir

WorldBox – Tanrı Sandbox Bu ücretsiz Sandbox tanrı oyunda hayat yaratabilir ve başarılı ol! Spawn koyun, kurtlar, orklar, elfler, cüceler ve diğer sihirli yaratıklar!

Medeniyetler evler, yollar inşa edebilir ve inşa edebilir ve birbirleriyle savaşa girebilirler. Hayatta kalmalarına, güçlü medeniyetlerini geliştirmelerine ve geliştirmelerine yardımcı olun!

Sandbox. Farklı güçlerle oynayın. Asit yağmuru ile toprağı eritebilir veya bir atom bombası bile düşürebilirsiniz! Spawn tornado, yeraltı solucanlar veya bir ısı ışını. Yaratıcı yıkımın veya hayat dolu zanaat dünyalarının tadını çıkarın!

Klasik Conway’in Yaşam Oyununun dünya medeniyetini nasıl hızla yok edebileceğini izleyin. Veya Langton’un karınca hücresel otomatlarını oluştur

Çeşitli felaketleri simüle edin . Meteorites, volkanlar, lav, kasırgalar, gayzerler ve daha fazlası. Yaratıkların evrimini ve medeniyetlerin yükselişini simüle edin ve izleyin

Piksel bir dünya yaratın . Farklı ücretsiz araçlar, büyü ve fırçalar kullanarak piksel sanat dünyasını oluşturabilirsiniz. Sadece renklendirme için farklı piksel türlerini kullanın. Yaratıcı ol!

Kendi Sandbox oyununuzda deneyler yapın. Sihirli dünya simülasyonunda farklı yaratıklar ve güçlerle oyna

Kendi piksel sanat dünyanızın bir Tanrısı olun . Yaşam yaratın ve farklı mitolojik ırkların medeniyetini kurun. Hayallerinizdeki bir dünya oluşturun!

Bu WorldBox – Tanrı Sandbox oyununu wi-fi veya internet bağlantısı olmadan çevrimdışı oynayabilirsiniz

Download Süper WorldBox – BEDAVA Tanrı Oyunu! 
Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen benimle burada iletişime geçin: m.kendja@gmail.com

Bu ücretsiz WorldBox – Tanrı Sandbox oyununda daha fazla güç ve yaratık görmek istiyorsanız, bir geri bildirim veya öneri bırakın!

anlaşmazlık: https://discord.gg/pJWW8Mw 
facebook: https://www.facebook.com/superworldbox 
twitter: https://twitter.com/Kendja

WorldBox - Sandbox Tanrı Simülatörü
WorldBox - Sandbox Tanrı Simülatörü

MOD ( HİLE ) ÖZELLİKLERİ:
– Ücretsiz alışverişBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir