WorldCraft 3D Build & Craft v3.5.10 PARA Hileli Mod Apk

WorldCraft 3D Build & Craf Indirin ve oynayın Yaratıcı Multiplayer ve Survival Modları ile En İyi ÜCRETSİZ 3D sanal oyun blokları zanaat oyunu! Yaratıcı 3D dünyasını çevrimiçi oluşturun, hayatta kalan kaynakları elde edin, hayatta kalan eşyalara bakın, hayvanları evcilleştirin, çetelere dikkat edin ve hayatta kalın! Başkaları tarafından yaratılan dünyaları keşfedin. Kendi dünyalarınızı yaratın ve başkaları tarafından keşif için Multiplayer moduna yükleyin.

Dünya çapında 10 milyonu aşkın çevrimiçi oyuncuya katılın!

WorldCraft 3D Build & Craft Çok oyunculu modda çevrimiçi olarak evinizi, maden ocağınızı, kentinizi, köyünüzü ya da diğer birçok kullanıcıyla ne hayal edebileceğinizi inşa edin. Başkaları tarafından yaratılan evrenleri keşfedin. Tekli oyuncu modundan çevrimiçi Çok Oyunculu sunucuya kendi 3D haritalarınızı ve yarattıklarınızı oluşturun ve yükleyin!

Hayatta kalma ve keşif oyununuza sonsuz rastgele oluşturulmuş 3B haritalarda başlayın ya da Çok oyunculu modda binlerce rastgele oyuncu veya arkadaşınızla bloklardan kendi 3B dünyalarınızı yaratın.

Sonsuz 3D haritada kendi hayatta kalma oyununu yarat! Farklı kaynaklar bulun, yeni eşyalar oluşturun, bloklar hazırlayın ve geceleri hayatta kalmak için kendi barınağınızı yaratın! Sağlığınızı korumak ve açlığınızla savaşmak için yenilebilir çetelerin avını yapmak için zombilere, kabak kafalarına ve diğer çetelere dikkat edin.

WorldCraft 3D Build & Craft ücretsizdir ancak Android telefonunuzda ve Survival modda sonsuz 3B dünyalar gibi tabletlerde sevdiğiniz sayısız özelliğe, Pumpkin kafaları gibi yeni saldıran çetelerin, Creative modda Multiplayer’ın arkadaşlarınızla ve dünyadaki herhangi biriyle bir şeyler yapabileceğiniz yetenekleri vardır. Multiplayer’da sohbet etmek için kendi tenini seç ve daha fazlasını yap!

WorldCraft 3D Build & Craft Özellikler: 
• Tek bir oyun, işçilik, inşaat ve çetelerin hayatta kalması 
• Çok oyunculu mod için yaratıcı mod 
• Çok oyunculu modda renkli sohbet 
• Şifre ile sohbet Ebeveyn kontrolü. Küçük çocuklar için sohbeti devre dışı bırak. 
• Seçebileceğiniz 4 Blok Doku Paketi 
• Arkadaşlarınız veya tanıdığınız kişiler için şifre korumalı haritalar 
• Diğer kullanıcılar tarafından görülebilecek salt okunur haritalar oluşturun

Worldcraft, Mojang’ın resmi bir uygulaması değildir. Minecraft Pocket Edition (PE), Mojang AB’nin ticari markasıdır ve bu ürün, bu oyunun geliştiricileri tarafından bağlantılı değildir veya onaylanmamıştır.

WorldCraft: 3D Yapı ve El Sanatları
WorldCraft: 3D Yapı ve El Sanatları
WorldCraft: 3D Yapı ve El Sanatları

MOD(HİLE) ÖZELLİKLERİ:
– Sınırsız paraBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir