Zero City: Zombie Shelter Survival v1.11.3 Hileli Mod Apk İndir (Zombi Barınağı)

Zero City: Zombie Shelter Survival Yeni dünyadaki son barınaklardan birinin komutasını al! Hayatta kalanları bir araya getirin ve onları yönlendirin, insanları eğitin ve görevler verin – her zaman herkes için bir iş vardır! Üssünüzü güçlendirin ve sağlamlaştırın!

Virüs yayılır, çok geç olmadan harekete geçme zamanı. Savaşçılar uyanık olmalı ve silahları hazır olmalı. Terkedilmiş depolarda bulunan eşya ve malzemeler, zombi ordularına ve ustalarına karşı savaşlarda faydalı olacaktır.

Emrinizi verin efendim ve insanları kurtarın! 


Zero City: Zombie Shelter Survival özellikler:

• Sığınma inşaat yönetimi. 
Önlenemez bir sığınak oluşturmak için odalar oluşturun ve yükseltin. İşçiler zaten orada. Şimdi inşa etmeye başlamak için emir verin! Çeşitli savunma yapıları inşa ederek savunmanıza sığınak hazırlayın. Hangi savunma kombinasyonunun en etkili olacağına karar verin!

• Dwellers gelişiyor. 
Bu karanlık zamanlarda, hayatta kalan her kişi sayılır ve herkesin yapacak bir şeyleri olur! Çalışanlarınıza yeni beceriler öğretin, geliştirin ve pratikte öğrendiklerini size göstermelerine izin verin!

• Ekipman seçimi. 
Etkili silahlar ve teçhizatlar yarat, takımını silahlandır ve giydir!

• Çok oyunculu, PVP. 
Hayatta kalan tek kişi biz değiliz, sadece en güçlü olan kıyamette hayatta kalacağız, değil mi? Arena turnuvasında düşmanlarınıza hükmetmek için güçlü ve yenilmez bir takım oluşturun veya diğer sığınaklara saldırın. Şovu yürüten diğer kişilere açık çatışmada gösterin!

• Hikaye odaklı kampanya. 
Takımını yeni dünyanın tüm denemelerinde yönlendir ve mevcut tüm cephaneliği kullanarak hayatta kal! Cesur dövüşçülerinin önünde zombi ordularıyla ve mutant fanatiklerle yüzlerce savaş var.

Sıfır Şehir: Zombie Shelter Survival
Sıfır Şehir: Zombie Shelter Survival
Sıfır Şehir: Zombie Shelter Survival

MOD ÖZELLİKLERİ:
– Savunma geliştirildi
– Yüksek hasar (Düşmanı tek vuruşta öldür)2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir