ZooCraft: Animal Family v5.9.10 Hileli Mod Apk İndir

ZooCraft: Animal Family : Ortak tavşanlardan, domuzlardan ve porsuklardan, bizans koalaslarından, bukalemunlardan ve kertenkelelerden egzotik babirusa ve solenodonlara kadar 130’dan fazla sevimli hayvan türü sergileyin. Devasa Okyanus Akvaryumu’ndaki tuhaf efsanevi hayvanlar ve deniz canlılarından bahsetmiyorum bile!

Yeni, sıradışı ve nadir hayvanlar elde etmek için Laboratuarda deli bilim adamı oynayın. Koleksiyonunuzu büyütün ve hayvanat bahçenizi genişletin!

Hayvanat bahçesi kulübeleri, turistik yerler ve pazarları inşa et ve geliştir! Ziyaretçileri memnun etmek ve kar kazanmak için rengarenk süslemeler, yollar ve yürüyüş yolları ile istediğin gibi tasarla!

Bir hayvanat bahçesini yönetmek, işinizi geliştirmek ve yeni başarı statüleri kazanmak için çok çalışmak, görevleri tamamlamak ve özel görevlerdir.

Diğer ZooCraft oyuncularıyla tanışın ve oyunla ilgili ipuçlarını paylaşın. Hayvan eğlenceli gerçekleri, yarışmalar, harika ödüller ve bir sürü ilginç şey sizi bekliyor: 
https://www.facebook.com/zoocraftgame/ 
https: // twitter.com/zoocraftgame 
Tamircimizi takip etmeyi unutmayın Instagram! 
https://www.instagram.com/zoocraftgame/

ZooCraft hala aktif olarak geliştirilmektedir, en yakın zamanda oyuna birçok güncelleme ve harika eklemeler bekleyebilirsiniz. Bizi izlemeye devam edin!

TEKNİK ÖZELLİKLER
İşletim Sistemi Sürüm: Android 4.0+ 
Cihaz: 1 GB Ram Tavsiye edildi 
Optimum: Samsung Galaxy S3 
Wifi: Gerekli

ZooCraft: Hayvan Ailesi
ZooCraft: Hayvan Ailesi
ZooCraft: Hayvan Ailesi

SORUN GİDERME
Oyun başlamazsa, yavaş çalışırsa veya çökerse, lütfen temasa geçin, size yardımcı olmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. 
– Herhangi bir sorunuz varsa, Destek sistemimizden bizimle iletişim kurmak için iki yoldan birini kullanın: https://support.creative-mobile.com/ veya support@creative-mobile.com adresindeki e-posta yoluyla

MOD ÖZELLİKLERİ:
– Sınırsız paraBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir