Asphalt 9: Legends v2.3.4a Para Hilesi Mod Apk

Asphalt 9: Legends , Ferrari, Porsche, Lamborghini ve W Motors gibi tanınmış otomobil üreticilerinden diğer oyunlardakinden farklı olarak sizin için kullanabileceğiniz gerçek hiper otomobillerin en iyi listesini sunuyor. İhtiyacınız olan rüya arabasını seçmekte ve dünyadaki rakip hızlı makinelere karşı muhteşem yerlerde yarışmakta özgürsünüz. Hızlı piste vurun ve Pistlerin Efsanesi olmak için sınırlarınızı tozda bırakın!

ELİNİZİN PALMİNDEKİ BİR KONSOL DENEYİMİ 
Titizlikle detaylandırılmış gerçek arabalar, harika HDR teknikleri ve her yarışı gerçek bir gişe rekorları kıran yarış filmine dönüştüren çarpıcı görsel ve parçacık efektleriyle, kendinizi en gerçekçi gerçekçi arcade yarış oyunlarından birine dalın .

EN ÖNCELİKLİ MOTOR ARAÇLARI 
Dünyanın en iyi hız makinelerinin 50’sinden fazlasını toplayın. Her havalı araç, estetik özelliklerine ve bugüne kadar herhangi bir Asfalt oyununun en çok arzu edilen dizisinde ihtiyacınız olan en yüksek sürüş performansına göre dikkatlice seçildi.

Parmaklarınızın ucunda özelleştirme 
Aracınızın renk ve malzemesini tam olarak tanımlamak için yeni araç editörünü kullanın. Pistte en iyi şekilde görünmesi için Jantların rengini ve daha fazlasını da seçebilirsiniz.

ARKADA EĞLENCE BİR PATLATMA 
Aracınızı ses bariyerini kırmak için ihtiyacınız olan en yüksek hız artışı için nihai Nitro Darbeyi serbest bırakmak için nitro şarj edin! Çok oyunculu veya AI rakiplerinizi şık bir şekilde aşağı çekmek ve arkanızda tükenmişliklerini izlemek için istediğiniz zaman 360 ° yapmak için molaya iki kez dokunun!

BİR SOĞUK LEGEND OLUN 
60’tan fazla sezon ve 800 etkinliği tamamlayarak kariyerinize Kariyer modunda başlayın. Çevrimiçi çok oyunculu modda, dünyanın her yerinden 7 rakip oyuncuya karşı yarışarak gerçek bir Asfalt yarışçısı efsanesi haline gel.

ULTIMATE RACING CONTROL 
Yenilikçi TouchDrive’ı, arcade eğlencesi ve hızlı hıza odaklanmanızı sağlayacak şekilde serbest bırakmanızı sağlayacak yeni bir sürüş kontrol şeması.

NUMARALARDA GÜÇLENDİRME 
Asfalt oyunlarından herhangi birinde ilk defa, Club özelliğiyle benzer düşünen yarışçı arkadaşlarından oluşan kendi çevrimiçi topluluğunu oluşturabilirsin. En iyi şekilde yarışmak ve çok oyunculu Kulüp lider panosundaki rütbeleri yükseltirken en iyi Milestone ödüllerinin kilidini açmak için hızlı hileleriniz ve motor kafalarınızla işbirliği yapın.

Ücretsiz oyunlar hayranları için mükemmel bir oyun, arcade yarış, hızlı sürüş, sürüklenme yarış, trafikte dokuma ve nitro şarj, power motor yarışması!

_____________________________________________

Http://gmlft.co/website_EN adresindeki resmi sitemizi ziyaret edin http://gmlft.co/central adresindeki 
yeni blogu inceleyin

Bizi sosyal medyada takip etmeyi unutmayın: 
Facebook: http://gmlft.co/SNS_FB_EN 
Twitter: http://gmlft.co/SNS_TW_EN 
Instagram: http://gmlft.co/GL_SNS_IG 
YouTube: http: // gmlft.co/GL_SNS_YT

Bu uygulama, uygulama içinde sanal öğeler satın almanıza izin verir ve sizi bir üçüncü taraf sitesine yönlendirebilecek üçüncü taraf reklamları içerebilir.

Kullanım Koşulları: http://www.gameloft.com/tr/conditions-of-use 
Gizlilik Politikası: http://www.gameloft.com/tr/privacy-notice 
Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi: http: // www .gameloft.com / tr / eula

Asfalt 9: Efsaneler - 2018'in Yeni Arcade Yarış Oyunu
Asfalt 9: Efsaneler - 2018'in Yeni Arcade Yarış Oyunu
Asfalt 9: Efsaneler - 2018'in Yeni Arcade Yarış Oyunu
Asfalt 9: Efsaneler - 2018'in Yeni Arcade Yarış Oyunu
Asfalt 9: Efsaneler - 2018'in Yeni Arcade Yarış Oyunu

MOD ( HİLE ) ÖZELLİKLERİ:
– Sınırsız para hilesi
– Speed hack
– Kolay drift kontrolu


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir