Barber Shop Simulator 3D v1.6 PARA Hileli Mod Apk İndir

Barber Shop Simulator 3D oyuncuların üst düzey berberin fantastik hayatını yaşamalarını sağlar!Kapılarınızdan geçen her yeni müşteriyle zorlukta zorluk çeken yirmi beş zorlu seviyede ilerleyin! Boğazını kesen bir tıraş bıçağı olan bir adamı tıraş edebileceğini mi düşünüyorsun? Sakalını istediği gibi şekillendirebilir misin? Sakal olarak adlandırdığı yüz kıllarının karışıklığını gerçekten eşsiz ve şaşırtıcı bir şeye dönüştürebilir misiniz? Barber Shop Pro 3D sizi sınırınıza zorlayacak!

Müşterileriniz sadece sakallarının tıraşlanmasını istemiyorlar, onlara mükemmel bıyık bırakmalarını – gerçek bir adam gibi görünmelerini ve hissetmelerini sağlayan – ve profesyonel bir berberin tek yolunu yapmasını isteyecekler. keskin bir bıçak ve sabit bir el ile yapılmalıdır!

Hassasiyetiniz ve zamanınızdan puan alacaksınız – çok fazla tıraş olun ve puan kaybedersiniz. Çok uzun sürebilir ve puan kaybedersiniz. Müşteriniz işten tamamen memnun değilse, bedelinin tamamını alamadığınızdan emin olacaktır! Basınç açık!

Barber Shop Simulator 3D Bu bıçağı burnun altına sokun ve müşterinizin yüzünün kıvrımlarını takip ettiğinizden emin olun, yumuşak tenli bir tıraş bıçağından daha kötü bir şey yoktur! Bir rehber imajınız var ve bir parça tıraş bıçağı var ve bu beceri için kaydetmeniz gereken tek şey. Kalem bıyıklarında nasılsın? At Ayakkabısını şekillendirebilir misin? Süper zor gidon hakkında nasıl? Çekmeye karşı direnmek için daha da zorlar! Diş Fırçası, Deniz aygırı, Piramit – orada çok fazla bıyık stili var ve oyununuzun başına geçecekseniz hepsinde ustalaşmanız gerekecek!

Seviyeler arasında ilerledikçe iş zorlaşır, zaman kısalır ve sakal stilleri daha zorlaşır! Ancak bunu kolaylaştırmak için, zor kazanılan hamurunuzu, işi yarı yarıya, doğru ellerde yapacak olan daha iyi tıraş makinelerine harcayabilirsiniz.

Bu yüzden kapılarınızı açmaya ve müşterilerinizi ağırlamaya hazır olun – burada, usturaların keskin ve stillerin daha keskin olduğu Barber Shop Simulator 3D’de!

Berber dükkanı simülatörü 3d
Berber dükkanı simülatörü 3d
Berber dükkanı simülatörü 3d
Berber dükkanı simülatörü 3d
Berber dükkanı simülatörü 3d
Berber dükkanı simülatörü 3d

MOD ( HİLE ) ÖZELLİKLERİ:
– Sınırsız para hilesi
Bir sürü altın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir