Bejeweled Stars v2.23.1 Hileli Apk Mod İndir

Başka hiçbir şeye benzemeyen yepyeni bir maç-3 deneyimi olan Bejeweled Stars’da mükemmel olun! Sürprizler, patlamalar ve benzersiz zorluklarla dolu güzel bir dünyada sınırsız eğlence ve oyun oynama özgürlüğünü yaşayın. Ödül kazanmak için pırıl pırıl taşları birleştir, en çok ihtiyaç duyduğun zaman Güçler yarat, kendini ifade etmek için tahsil edilen Takılar aç ve hatta oyun tahtasında kendini bile kontrol et. İndirmek için ücretsiz.

OYNAMAK İÇİN YENİ YOLLARI KEŞFEDİN 
Bejeweled Stars, heyecan verici kıvrımlar ve zorluklarla canlanıyor. Eşleştirme stratejinizi geliştirmek için değerli taş akımlarını öğrenin. Tahtanın etrafında mücevher dolu Bulutları harekete geçirin ve kazanan basamaklara neden olun. Kayan kelebekler gökyüzüne kaymadan önce kurtarın.

BEJEWELED CHARMS KAZANMAK, TOPLA VE PAYLAŞMAK Özel takıları 
ortaya çıkarmak için sandıkları aç – kendi tarzını ifade etmeni ve kişisel mesajlar göndermeni sağlayan keyifli Bejeweled emojiyi . Oynarken keşfedilecek yüzlerce şey var!

OYUN-KAZANAN GÜÇLER 
YARATIN Yepyeni SkyGems toplayın ve bunları özel Güçler oluşturmak için kullanın. Zorlu noktalardan geçmek için Star Swapper’ı kullanın. Scrambler ile yeni maçlar için oyun tahtası karıştırın. İstediğiniz Gücü, istediğiniz zaman kullanın ve kazanma stratejinizi mükemmelleştirin.

NIGHT SKY’I LIGHT UP Oynamakta 
olduğunuz her seviyede parlayan yıldız kazanın. Gökyüzündeki Takımyıldızları doldururken izleyin ve harika ödülleri kazanın!

BİR YILDIZ OLUN 
Bazı dostça rekabet mi arıyorsunuz? Her seviyenin kendi lider tablosu vardır; oyundaki ilerlemeyi takip etmeyi, arkadaşlarla rekabet etmeyi ve güçlü becerilerinizi göstermeyi kolaylaştırır.

Sizi her günden çok uzaklaştıran bu yepyeni eşleştirme deneyiminde parlak yerinize gidin.

Önemli Tüketici Bilgileri: Bu uygulama EA’nın Gizlilik ve Çerez Politikası, TOS ve EULA’nın kabulünü gerektirir. 13 yaşından büyük bir kitleye yönelik İnternet ve sosyal ağ sitelerine doğrudan bağlantılar içerir 
. Hizmet Koşulları: http://terms.ea.com 
Gizlilik ve Çerez Politikası: http://privacy.ea.com 
Oyun EULA: http: / /tos.ea.com/legalapp/mobileeula/US/en/OTHER/ 
Yardım veya sorularınız için http://help.ea.com/en/ adresini ziyaret edin. 
EA, www.ea.com/1/service-updates adresinde yayınlanan 30 gün öncesindeki bildirimin ardından çevrimiçi özellikleri kaldırır.

Bejeweled Yıldızları
Bejeweled Yıldızları
Bejeweled Yıldızları
Bejeweled Yıldızları
Bejeweled Yıldızları
Bejeweled Yıldızları

MOD:
1. Sonsuz Para *
2. Sonsuz Güçlendirici *
* Ücretsiz / Harcarken zamanınızı arttırın

Bejeweled Stars v2.23.1 Hileli Apk Mod İndir – DRIVE LINK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir