Butcher X – Scary Horror Game v1.9.5 Hileli Mod Apk İndir

Butcher X – Scary Horror Game, umutsuzca bir psikopattan kaçmaya çalıştığın bir ürpertici oyundur. Kurtulmak için çok dikkatli olmalısınız.

Butcher X – Scary Horror Game, Maceraların terk edilmiş bir hastanede başlıyor. Bu korkutucu salonlarda, kasapların kanlı avına katılmak zorundasınız. Sadece en önemli becerileriniz mağdur olmaktan kaçınmanıza izin verecektir.

Kasapın ruhu karanlık öfkeyle doludur, varlığı baskıcı korku ve ölümcül korku yaymaktadır. Kendine bakışlarından korunmaya çalış.

Kabus Sunağı kasabanın fikrini çarpıttı ve tehlikeli bir çılgın yarattı. Karanlık efendisini doyurmak için, kasap teröre saldırıyor ve kurbanlarına korkuyor. 
Kasap X’in, sizi oyun boyunca meşgul edecek birçok emici ve korkutucu görevi var. En küçük gürültünün bile takipçinizin dikkatini çekeceğini unutmayın. Gizli ve dikkat, bu kana susamış terör dünyasında hayatta kalmanın anahtarıdır.

Butcher X – Scary Horror Game ÖZELLİKLER

Koş ve saklan

Etrafınızdaki nesneler yerleri gizliyor olabilir. Korkunç Kasap sizi bir gardıropta veya masanın altında görmeyecek. Kasabı görünce koşun. Kasap bu korkuyu hissediyor, o yüzden seni kovalayacak. Korkun, tüm oyun boyunca en büyük düşmanın olacak.

Bilmeceleri çözmek

Gizemli geçitleri keşfedin ve hepsi dehşet verici deli adamdan kaçarken kilitli kapılar için anahtarlar edinin. Giriş kapısının kilidini açmanın ve kasaptan yakalanmadan kaçmanın bir yolunu bulun.

Kasap X - Korkunç Korku Oyunu / Hastaneden Kaçış
Kasap X - Korkunç Korku Oyunu / Hastaneden Kaçış

MOD ( HİLE ) ÖZELLİKLERİ:
– Sınırsız muska hilesi
– Premium
– Reklamlar kaldırıldıBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir