Car Driving School Simulator v2.21 PARA Hileli Mod Apk İndir

Car Driving School Simulator Tekerleğin arkasına geç ve en gerçekçi şehir içi sürüş simülatöründe derslerine başla! Bu, sadece aracı kontrol etme becerilerinizi test etmeyecek, aynı zamanda trafik kurallarına da tam dikkat gerektiren bir oyundur. Durma işaretleri, kavşak lambaları, flaşörlerinizi kullanmayı unutmayın, sileceklerinizi gerektiğinde açın… En gerçek sürüş deneyimini arıyorsanız, kesinlikle doğru yere geldiniz!

Kapalı bir eğitim kursunda size tüm kuralları öğretecek bir öğreticiden sonra büyük, açık bir şehir gireceksiniz. Öğrendiğiniz her şey, çeşitli araçlarda yaklaşacağınız birçok görevde teste tabi tutulacak. Buna ek olarak, çevrimiçi dolaşımdaki zorluklarla çevrimiçi olarak diğer insanlarla da yarışabilirsiniz!

Car Driving School Simulator 20 EŞSİZ ARABALAR
Oyunda gerçekten geniş bir otomobil yelpazesi var. Sürüş becerilerinizi çoklu sedanlarda, kamyonet araçlarında, kas arabalarında, bazı 4×4’lerde, otobüslerde ve – üstesinden gelmek için – güçlü bir süper arabada göstermek zorunda kalacaksınız.

GERÇEKÇİ TRAFİK
Şehri dolaşmak, özellikle de kurallara uymanız gerektiğinde, başlı başına bir zorluktur. Ama düşünmen gereken tek şey bu değil! Etrafta dolaşacağınız alanlar, gerçekçi trafik ile doldurulur. Çarpmamaya dikkat et!

Araba Sürme Okulu Simülatörü
Araba Sürme Okulu Simülatörü
Araba Sürme Okulu Simülatörü
Araba Sürme Okulu Simülatörü
Araba Sürme Okulu Simülatörü
Araba Sürme Okulu Simülatörü

MOD ( HİLE ) ÖZELLİKLERİ:
– Sınırsız para hilesi
Tüm konumlar ve araçların kilidi açık.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir