Cat Runner: Decorate Home 2.8.8 Hileli Mod Apk

Cat Runner en iyi kedi koşu oyunudur. Evinizi ücretsiz olarak dekore edin! Living’den yatak odasına veya diğer birçok odaya kadar, her şeyi sevgi dolu şekilde tasarlayabilir ve dekore edebilirsiniz.

Sevdiğiniz kedinizle saatlerce sürecek eğlencenin tadını çıkarın, bu sonsuz koşucu oyunda soyulduktan sonra altınları toplayın! Sadece hızlı hızla yarışan yeni dünyaları keşfedin. koşan bir maceraya atılmak, soyguncunun peşinden koşmak için hızlı arabaları ve trenleri atlatmak.

Cat Runner Sınırsız şehir sahnesinde koşmak, koşuşturmak ve koşmak için çok hızlı. Taşıyıcıyı önlemek, daha fazla para toplamak ve daha fazla malzeme almak için dikkatli olun. Seçilecek çok sayıda evcil hayvan var, kedi, tek boynuzlu at ve köpek. Her evcil hayvan koşucusu benzersiz bir tarza sahiptir. İlk koşucu almak için sevilen evcil hayvan alın.

Orijinal koşu modu, sonsuz mod ve atletizm-çevrimiçi acele. Atletizm modunda, hediyeleri, pırlantaları, madeni paraları veya sahne alanlarını gözlemlemek için sandıklar ve sürprizler alabilirsiniz. Sahne, MEGA HEADSTART, puan güçlendirici, hoverboard yükseltin. Rekabet modu çok heyecan verici ve eğlenceli, dünya oyuncuları ile acele, ödülü gözlemlemek.

Kedi koşucusu seviyelerine meydan okuyun, ev odası dekorasyonunun tadını çıkarın. Burada evinizi daha dekoratif seçeneklerle tasarlayın, farklı bir ev tasarlayın. Koşabildiğin kadar hızlı koş. Tasarlamak için daha fazla para alın.

Kedi Runner-Süsleme Ev Özellikler: 
.cat koşucu 3D oyun 
.Decorate ev beğendiğiniz 
.More dekoratif seçenekler 
tasarımı oda .Interested 
rakipleri ile .Online Rush 
acele sahne .More 
daha paraları .get 
olabildiğince hızlı olarak .Run 
. Bariyeri 
önlemeye dikkat edin. Sahne malzemelerini, mıknatısı, 2 * katları ve jetpack’i 
yükseltin. Her yaş için 
uygundur. Arkaplanı 
test etme. Hassas kontrol

Cat Runner: Evini Dekore Et çoktan başladı, indirin ve bitmeyen şehirde acele edin

Cat Runner: Evini Dekore Et
Cat Runner: Evini Dekore Et

MOD ÖZELLİKLERİ:
– Sınırsız paraBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir