Clash Of Robots v3.1 PARA Hileli Mod Apk

Clash of Robots ile, on yılın aksiyon dolu gerçek zamanlı çok oyunculu savaşına hazırlanın! Bu fütüristik robot oyununda, insan zekanızı bir robotun gücü, esnekliği ve taktikleri ile birleştirin. Düşmanla etkileşime gir, zayıflıklarını tespit et, bir strateji geliştir ve bu savaşa dal ve% 100 ışıl ışıl ödüller ver. Tüm dünyadan rakiplere karşı epik PVP savaşlarına katılın!

FUTURISTIC FIGHTS

Hareketleri öğrenmek için 3 turda birebir mücadele etmek için Kariyer Moduna kaydolun. Turnuva Modunda maksimum fayda sağlamak için robot dünyasını yönetin. Hepsinin en saygın savaşçısı olmak için Robotların Çatışmasının Liderliklerine tırmanın! Ayrıca, dünyanın her yerinden teke tek savaşçı ile oynamak için bir lige katılabilirsiniz! Mücadeleleri kazanın ve başarılarınızı yepyeni bir Trophy Room’da sergileyin.

Dövüş paketi üst! Clash Of Robots

Kesintisiz yakın dövüş mekanizmasının tadını çıkarın ve bu beceri tabanlı dövüş sisteminde robotunuza hasta hareketlerini öğretin. Robot vuruşlarınızı sert vuruş saldırıları ve şaşırtıcı hareketlerle oyunlarından atın. Robot öfkenizi, dünya şampiyonluk kemeri kazanmak, kupa toplamak ve tüm rakipleri nakavt etmek için rakiplere karşı ölümcül perdeler, toplar ve özel hamlelerle serbest bırakın!

GÖZ ALMA HAREKETLERİ Clash Of Robots

En akıllıca hamle ile savaşı kazanmak ister misin? Ardından robotunuzun benzersiz nakavt saldırısını açın ve maksimum etki için kullanın! 40 dövüşçünün her birine Power Punch, Doom Attack ve Mega Trample! Bu mükemmel kurgu ve gerçekçilik dengesi ile savaş fiziği dengesi, şaşırtıcı bir şov yapmak için maçı canlandıracak! Yüce savaşta hüküm süren özel ölümcül saldırıları serbest bırakmak için güç çubuğunuzu doldurun!

MONTAJ SAVUNMA

Kendi oyun stilinize uyacak bir savaş makinesi oluşturun. Rakiplerinizin saldırılarını atlatmak için Aegis Savunma ve Magna Kalkanı gibi özel güçleri açığa çıkarın. En iyi çabalarınızı gösterin ve muhteşem bir dövüş deneyimi için hazırlanın. Kendinizi zamansız bir yenilgiden koruyun ve ihtiyaç duyduğunuz saatlerde Health Kit’i kullanarak çelik sinirlerinizi gösterin.
TECHNO YÜKSELTMELERİ
Kişiliğinizi en iyi şekilde ifade eden bir robot olan 45’ten fazla seçenek arasından seçim yapın! Karmaşık ayrıntılar ve kusursuz animasyonlar gibi hayat dolu en büyük avatarınızla en büyük rakiplerinizle yüzleşin. En büyük rakipler çarpıştığında, diğerlerinden uzak durduğunuzdan emin olun! Metal Savaşçıların rütbelerine katılın! Şampiyonları serbest bırak, nihai yarışmaya katıl!

EGZOTİK SAVAŞLARIN KİLİDİ

Geri adım atın ve sizi Desert Safari, Şehir Meydanı Köprüsü, Kral Mezarı, Dragan’ın Laboratuarları, Ana Gemisi, Moskova Sokakları, Amazon Hendekleri ve diğerleri gibi unutulmaz gerçekçi bölgelere götürürken huşu izleyin. Bu yükselen savaş makinelerini zar zor barındırabilen devasa savaş alanlarında hüküm sürün. Her haritada kendini kanıtla ve savaştan galip çıkmak için farklı stratejiler ve taktikler kullan!


MOD ( HİLE ) ÖZELLİKLERİ:
– Sınırsız para hilesi
– Sınırsız altın hilesiBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir