Cover Fire: shooting games v1.20.8 Hileli Mod Apk İndir

Cover Fire: shooting games Kahraman grubunuzu Tetracorp şirketine karşı savaşa yönlendirin. Savaş alanında kendi stratejinizi oluşturun ve her yönden düşmanınıza saldırın. Büyük cephaneliği ziyaret et ve güçlü silahlar kullan ve askerleri benzersiz becerilerle geliştir. Mobil ve tablet için en iyi shooter oyunu sınırsız eylem. Meydan okumayı kabul ediyor musun?

İnsan ırkının ihtiyacı olan kahraman siz misiniz? 
KAPAK YANGIN ÖZELLİKLERİ

– Kesin savaşın yeni deneyimi. Sizi öldürmek isteyen mermiler, makineli tüfekler ve düşman ordularıyla dolu bu Cover Fire bölümündeki direnişe katılın. Silahını al ve bu devrimi gerçek bir savaş kahramanı gibi yönet!

– Size BENZERSİZ sürükleyici bir SENSASYON getiren öncü kontroller. Doğrudan parmağınızı tetiğe bağlayın. BASIN ve ATIŞ!

– Parçacıklar ve üzüm izleriyle dolu ayrıntılı sahnelerle HD grafikler. KESİNTİSİZ ÇEVRE. Her şey oyuncu ile etkileşime girer.

ORİJİNAL ve sürükleyici bir sinema sayesinde gerçek kıdemli bir asker gibi ol. NON STOP ACTION ile çılgın ve dinamik bir maceraya dal. Ateş etmeyi bırakma.

– Savaşı farklı açılardan ele alın. GERÇEK ZAMANLI paralı askerler arasında alternatif, bu tehdit sona erdirmek için nihai kombinasyonu bulun.

– Kendinizi BÜYÜK gerçek yakalama tabanlı ARMAMENT ile sağlayın. Her silahın sadık mekaniği ve karakteristik sesleri. Nişancı oyunlarında böyle bir şey hiç görmediniz.

AVENGERS ekibinizi eşsiz yetenekleriyle geliştirin. Farklı roller seçin: hacker, keskin nişancı, yıkım görevlisi… Yeni EPIC karakterlerinin kilidini aç. Savaş alanında hiç şişme bir dinozor gördünüz mü? 
TETRACORP megacorporation, gezegen üzerinde köyleri bastırmak, kaynaklarını ele geçirmek ve her bir iletişimi kontrol etmek için birçok alanı işgal ediyor. Yeni bir direniş doğdu ve bu tehdidi ortadan kaldırma zamanı geldi.

Aramayı duy. Paralı asker takımını ayarla. Dünyanın bugüne kadar gördüğü en büyük savaşın başlangıcı olan savaşa yolculuğa başlayın. Yakında Tetracorp’taki araştırmaların basit totalitercilikten daha ileri gittiğini anlayacaksınız. Yeni bir malzemenin keşfi olan eleman 115, insanlığın kaderini belirleyebilir ve yanlış ellere düşemez.

Cover Fire: shooting games’da, bu potansiyel soyguna bir son vermenin sorumlusu sen olacaksın. Kuşatılmış şehirler, zorlayıcı çöller ve gerillalar tarafından ele geçirilen tarlalar aracılığıyla avenger ekibinize liderlik edin ve savaş oyununda çeşitli türdeki düşmanları yenerek cep telefonunuzda bulunan en büyük grafik ve silahlanma serisini açın.

Nihai savaş deneyimi. Tamamen etkileyici bir his yaratmak için tasarlanan tamamen sezgisel kontroller. Örtün, hedef alın, bastırın ve bu tehlikeyi ortadan kaldırın. Cover Fire: shooting games

Yangın Örtüsü
Yangın Örtüsü
Yangın Örtüsü
Yangın Örtüsü

MOD (hile) ÖZELLİKLERİ:
– Sınırsız para
– Sınırsız altın
– Vip özelliğiBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir