Defense Legend 3: Future War v2.6 Hileli Mod Apk İndir

Defense Legend 3: Future War , Kule Savunma oyun serisinin bir sonraki bölümünü tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz: Defense Legend 3: Future War ile heyecan verici bir deneyim yaşayacaksınız.
Defense Legend 2 sona erdi: karanlık güçler kovuldu. Ancak, bir kısmı kaçtı ve dünyamıza saldırmak için güçlerini pekiştirmeyi planladı.
Savunma Efsanesi 3: Gelecek Savaşı, Kule Savunma_Defense Efsane 2’nin benzersiz özelliklerini miras alıyor ve geliştiriyor. Ayrıca, Savunma Efsanesi 3: Gelecek Savaşı da yeni özellikler, silah çeşitliliği, harita çeşitliliği… gibi yeni özellikler ekledi.
Taktik savunma ve rol oynama kombinasyonu, Savunma Efsanesi 3: Gelecek Savaşı’nda özel bir özelliktir. Oyuncu, hem stratejisi olan bir komutan hem de şeytani güçlerle savaşan süper kahramanlardır.

YENİ ÖZELLİK

Süper kahramanlar, Defense Legend 3: Future War için fark yaratan yeni bir özellik. Dahası, silahlar oyuncuların yeni taktikler kazanmasına yardımcı olmak için sürekli olarak güncellenecektir. Aynı zamanda, kötü güçler sürekli olarak oyuncuları zorlaştıran yeni yaratıklar geliştiriyorlar. Oyuncuların onlarla başa çıkmak için esnek stratejileri olması gerekir. Düşmanın patronu doğrudan oyuncular için zorluğu artıran savaşa katılır.

ÖĞELER

Defense Legend 3: Future War, Defense Legend 2’ye zafer kazandıran silahları devralır ve geliştirir.

  • LDC-055-G3 (mayın konsorsiyumu_jeneration-III): Üçüncü nesil mayın, çok sayıda düşman askeri olması halinde desteklenir.
  • UXO-W-II (Patlamamış mühimmat dalgaları-II): İkinci kuşak ses dalgaları, önceki kuşaktan daha büyük bir güçle yükseltilir, düşmanları büyük ölçüde tahrip eden ses dalgaları oluşturur.
  • I-A-III (Buz Devri-III): Buz dalgası belli bir süre zarfında tüm düşmanları yolda dondurur.
  • BF1-III (gizli bombardıman – gelecek-III): Çok sayıda düşmanı yok etmek için bomba taşıyan beş uçaklı üçüncü nesil BF1 Savaş Ekibi.
  • Hellfire Area II: Yoldaki tüm düşmanları yok eden hızlı ateş ile cehennem ateşi bölgesini yükseltin.
  • Supergun-FII: Nükleer savaş başlığı olan bir top gibi çalışan Supergun-F’nin II. Korkunç yıkım. Atış poligonu sınırlı değil. II sürümü otomatik saldırı özelliği ile geliştirildi.
  • W-R-II (Tekerlek orakçı): Ölüm tekerleği sembolüne sahip silahlar her zaman düşmanın dehşeti olacaktır. Versiyon II yükseltilir ve düşmanı daha iyi arar.
  • A-B-S-II (Hava Bombası Fırtınası): Süper silahlar ordu tarafından yapılır. Silahlar havadaki enerjiyi birleştirir ve düşmanları öldürmek için büyük miktarda enerji açığa çıkarır.
  • Ordu sadece eski silahları yükseltmekle kalmıyor, aynı zamanda karanlık güçlerle savaşmak için yeni silahlar da geliştiriyor.
HARİTA ÇEŞİTLİLİĞİ

Sıcak çöllerden donmuş topraklara veya dağlara kadar pek çok farklı alanda savaşacağız… .v.v
Kule Savunma 2: Savunma Efsanesi 2’de, bizi her arazi için en iyi taktiğe zorlayan farklı alanlarda mücadele etmek zorundayız. En iyi strateji ile tüm durumların tamamen üstesinden gelebileceğimizi kanıtlıyor. Savunma Efsanesi 3: Gelecek Savaşı, oyunculara birçok sürpriz getirecek.
Oyuncular, düşmanı yenmek için komutanlar veya güçlü kahramanlar olmaya hazırdır. Defense Legend 3: Future War!

Savunma Efsanesi 3: Gelecek Savaşı
Savunma Efsanesi 3: Gelecek Savaşı
Savunma Efsanesi 3: Gelecek Savaşı
Savunma Efsanesi 3: Gelecek Savaşı
Savunma Efsanesi 3: Gelecek Savaşı
Savunma Efsanesi 3: Gelecek Savaşı

MOD (HİLE) ÖZELLİKLERİ: 
– Sınırsız paraBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir