Dragons: Titan Uprising v1.12.17 Hileli Apk indir

Dragons: Titan Uprising Berk’i nefis Dragonroot Şirketi’nden kurtarma arayışı içinde tokatlamak, eşleştirmek, savaşmak ve topraklarda yol almak için efsanevi bir bulmaca şampiyonu olun. Mobil cihazınızdaki en yeni HTTYD bulmaca RPG oyununda efsanevi ejderhaları keşfederken, yetiştirirken ve toplarken Hiccup’a ve Dişsize katılın!

MAÇ VE SAVAŞ  Dragons: Titan Uprising
100’e yakın ejderhadan oluşan efsanevi bir bulmaca rpg ejderha savaşı ekibi seç ve onları Berk’i kurtarmak için destansı bir göreve götür. 3, 4 ya da 5 ejderhaya karşı karşıya gel ve 3 ya da daha fazla rune taşı ile 750’den fazla benzersiz bulmaca rpg savaşında ejderhaların yeteneklerini kazan!

ISLAH & NURTURE 
Kendi Ejderha Kuluçkahanesinde yumurta kuluçkalık yumurta üret ve vahşi Ejderleri yetiştir. Yavrularını küçük ölçekli bebeklerden besle, sonra efsanevi Titan kanatlarına hayran kal!

BÜYÜ & KEŞFEDİR 
RPG bulmaca şampiyonu olmak için yepyeni bir arayışı yaşarken yeni bölgeleri keşfedin ve Berk adasının dışındaki zindanları keşfedin! Yeni yapılar geliştirerek ve inşa ederek imparatorluğunuzu büyütmek için destansı ejderha savaşlarından elde edilen ganimetlerinizi kullanın!

Kaydırın, eşleştirin, savaşın ve efsanevi bir bulmaca rpg şampiyonu olmak için yolunuzu patlatın, sonra DreamWorks’te bu epik hikayenin devam etmesinin tadını çıkarın. Ejderhanı Nasıl Eğitirsin Gizli Dünyası.

Dragons: Titan Uprising Gizlilik politikası http://legal.ludia.net/mobile/2018/privacy.html adresinde bulunabilir.

Hizmet şartları http://legal.ludia.net/mobile/2018/terms.html adresinde bulunabilir.

Bu uygulamayı yükleyerek, lisanslı anlaşmaların şartlarını kabul etmiş olursunuz.

© 2019 DreamWorks Animation LLC. Tüm hakları Saklıdır. Dragons: Titan Uprising

Ejderhalar: Titan İsyanı
Ejderhalar: Titan İsyanı
Ejderhalar: Titan İsyanı

MOD (hile) ÖZELLİKLERİ: 1. Düşman saldıramaz
2. Reklam YokBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir