Dream League Soccer 2020 v7.40 Hileli Mod Apk İndir

Dream League Soccer 2020, yepyeni bir görünüm ve etkileyici özelliklerle sizi aksiyonun kalbine getiriyor! Hayalinizdeki takımı 3.500’den fazla FIFPro ™ lisanslı oyuncudan oluşturun ve dünyanın en iyi futbol kulüplerine karşı sahaya çıkın! Tam 3D hareket yakalayıcı oyuncu hamlelerinin, oyun içi yorumların, takım özelleştirmelerinin ve daha birçok şeyin tadını çıkarırken 8 bölüme yükselin. Güzel oyun hiç bu kadar iyi olmamıştı!

SİZİN EKİP EKİBİNİZİ YAPIN
Kendi Rüya Takımınızı oluşturmak için Luis Suarez ve Gareth Bale gibi en iyi süperstar oyuncuları imzalayın! Tarzınızı mükemmelleştirin, oyuncularınızı geliştirin ve sıralamada yükselirken karşınıza çıkan herhangi bir takımı üstlenin. Stadyumunuzu Efsanevi Bölüme giderken dünya standartlarında tesislerle yükseltin. Ne gerekiyorsa aldın mı?

Dream League Soccer 2020 YENİ VE GELİŞTİRİLMİŞ OYUNLAR
En iyi Dream League Soccer deneyimi yeni animasyonlarla sizi bekliyor ve mobil cihazlarda en ilgi çekici futbol deneyiminde devrim yarattığımız AI’yi geliştiriyoruz. Dream League Soccer 2020, güzel oyunun gerçek ruhunu yakalayan mükemmel bir futbol paketidir.

BAŞARI İÇİN ELBİSE
Şimdiye kadarki en iyi görünümlü Dream League Soccer deneyimine göz at! Yöneticinizi saç modelleri ve kıyafetler de dahil olmak üzere bir dizi farklı seçeneğe göre özelleştirin. Yeni ve geliştirilmiş grafik motorumuzla birlikte hayalinizdeki takım hiç bu kadar iyi görünmedi!

DÜNYAYI FETHERİ
Dream League Online modu, kulübünüzü dünyanın en iyisine karşı koyar. Takımınızın en iyisi olduğunu kanıtlamak için saflarda ilerleyin ve seçkin ödüller için Global Liderler’de rekabet edin!

Rüya Ligi Futbol 2020
Rüya Ligi Futbol 2020
Rüya Ligi Futbol 2020
Rüya Ligi Futbol 2020
Rüya Ligi Futbol 2020
Rüya Ligi Futbol 2020

MOD ( HİLE ) ÖZELLİKLERİ:
– Oyuna başladıktan sonra, botları aptallaştırabileceğiniz menü modunu açmak için sol üstteki yuvarlak düğmeye tıklayın.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir