Duddu – My Virtual Pet v1.59 PARA Hileli Mod Apk

Yeni köpeğimiz Duddu‘yu size tanıtalım! Eğlenceli ve macera dolu harika bir dünyada yaşayan süper sevimli bir köpek. Duddu’nun günlük yaşamının bir parçası olun ve yeni sanal evcil hayvanınızla gerçek bir dostluk kurun.

• Yeni bir evcil hayvan sahibi olarak, sevimli köpeğinde kendi köpeğini beslemek, uyutmak, eğlendirmek ve ilgilenmekten sorumlusun. Ek olarak, vahşi doğada izci köpeğinize de bakmak zorunda kalacaksınız!

Duddu dünyasının her köşesini ve tüm arkadaşlarını ziyaret edin. Tatile rahat bir hamak ve hindistancevizi avuç içi ile güneşli adaya götürün. Korsan geminizi özelleştirin ve Duddu’ya köpek okulunda farklı numaralar öğretin. Kulüpte dans etmenin, spor salonunda egzersiz yapmanın, galeride resim çizmenin ve karalamalar yapmanın ya da müzik merkezinde davul ve piyano çalmanın keyfini çıkarın. İstediğiniz zaman Güneşin doğup battığı renkli dünyayı keşfettiğinizde eğlenin.

• 30’dan fazla farklı mini oyun oyna ve biraz bozuk para veya başka eşyalar kazan. Bubble Shooter, Solitaire, Okçu, Korsan Savaşı, Brick Breaker, Blok Bulmaca, Treasure Island, Moto Racer, Meyve Bağlantısı, Space Explorer, Tavuk Çiftliği, çeşitli yemek pişirme oyunları ve diğerleri gibi eğlenceler. Alışverişe çıkın ve bazı benzersiz mobilya, yiyecek ve kıyafet alın ya da korsan geminizi ve evinizi kişiselleştirin.

• Köpeğin alışkanlıklarını öğrenmek için günlük zorlukları tamamlayın ve bazı ekstra ödüller kazanmak için başarıların ustası olun. Posta kutunuzu her gün kontrol edin, özel bir arkadaşınızdan sürpriz bir hediye bulabilirsiniz.

Gizlilik politikası: https://bubadu.com/privacy-policy.shtml 
Hizmet şartları: https://bubadu.com/tos.shtml

Duddu - Sanal Hayvanım
Duddu - Sanal Hayvanım
Duddu - Sanal Hayvanım
Duddu - Sanal Hayvanım

MOD ( HİLE ) ÖZELLİKLERİ:
– Sınırsız para hilesiBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir