Dungeon Quest v3.1.2.0 Hileli Mod Apk İndir

Dungeon Quest oyununun görüntüsünüincelediğimdeDark Avenger RPG oyununa benziyor. Oyun içi eşya ve beceri çok, karakter tercihleri ​​doğrultusunda geliştirilen bir oyun. RPG oyunları sevenler için iyi bir alternatif olabilir. Eklediğim APK’yı yükleyerek oyun içinde sınırsız paraya sahip olabilirsiniz. İyi eğlenceler Yeni Özellikler:
Grafik Yenileme / Geliştirmeler – Dungeon Quest’e birkaç seviye grafik eklemesi ekledik. Tüm alanlara Dinamik Gölgeler eklendi. Oyuncular, seçenekler menüsünden gölgelerin kalitesi üzerinde tam kontrole sahiptir.

Dungeon Quest Efsane ve Ebedi Efsane Üretimi – Yeni Efsane Üretim Sistemimiz, İstenilen Efsaneyi ve yukarıdaki eşyalarınızı Crafting Dust karşılığında kurtarmanıza izin verir. Bir Legend öğesinin kilidini zaten açtıysanız, artık LegendEx’e gidip Toz için oluşturabilirsiniz. Öğenin kilidini açmadıysanız, Toz ile Efsane öğesinin oluşturulmasının kilidini açabileceksiniz! Bu, rastgele şansa köle olmadan istediğiniz Legend öğelerini hedeflemek için yeni bir yol sağlar.

Sonsuz Öğe Kodeksi Takibi – Yalnızca Yama 3.0’daki LegendEx’ten Efsaneler öğesi oluşturmakla kalmayacak, aynı zamanda Kodeks’in yepyeni Sonsuz İzleme Bölümünden Sonsuz Efsaneler oluşturabileceksiniz.

Pet Crafting System – Evcil hayvanlarınızı biraz daha kişiselleştirmeyi kolaylaştırmak için, Diamond’ı Pets üzerindeki Florit ve Topaz kristallerinden etkinleştirdik. Tek fark, bu Kristallerin normal 1 kristal yerine her tipten 5 tüketmesi.

Hata Düzeltmeleri ve Sistem Ayarlamaları:
Dungeon Quest Hesap Sistemi – Oyun yedeklerini kaydetmek için DQ Hesap sistemimize bir soğutma sistemi uyguladık. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen support@shinyboxgames.com ile iletişime geçin.

Stat Değiştirme ve Sıfırlama – 300’e yakın istatistik noktasına sahip olmak her zaman biraz sıkıcı ve saygılıydı, bu nedenle seviye başına kazandığınız stat puanlarının miktarını 3’ten 1’e düşürdük ve her Stat’ın etkinliğini üçe katladık. Ayrıca, istatistik atama hızını da iyileştirdik.

Daha İyi Altın Satın Alma Değeri
Dungeon Quest’i desteklediğiniz ve daha da iyi oyunlar yapmamıza yardımcı olduğunuz için TEŞEKKÜR EDERİZ! Son dönemdeki ekonomi değişiklikleri ve geçmiş dönemlerdeki iyileşmelerle birlikte altın alımı maalesef modası geçmiş hale geldi. Her satın alma şimdi 100 ZAMAN daha önce olduğu gibi altın miktarını veriyor!
***************

Zindan Görevi 1
Zindan Görevi 2
Zindan Görevi 3
Zindan Görevi 4

MOD ( HİLE ) ÖZELLİKLERİ:
– Ücretsiz alışveriş hilesi

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı Apkgezegeni-indir3.png

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir