Elemental Dungeon v1.1 Hileli Mod Apk İndir

Elemental Dungeon Bu büyüleyici ücretsiz aksiyon macerası olan roguelike elementler ve harika piksel sanat grafikleriyle RPG, elementleri birleştirerek güçlü büyü yapmak için rastgele zindanları keşfedersiniz.
Çevreyi kullanın ve içinde gizlenen canavar ordularını yenmek için yeteneklerinizi geliştirin. Elemental Dungeon’ın gizemlerini çözmek için güçlü eşyalar bulun, garip yaratıklarla tanışın ve arayışınızda farklı benzersiz sınıfları oynayın.
Arkadaşlarına bir meydan okuma için meydan oku veya şaşırtıcı çok oyunculu oyunlarda arayışlarına katılmalarına izin ver!

AND RANDOMIZE DUNGEONS & ROGUELIKE GAMEPLAY】
Her macera rastgele zindanlar sayesinde eşsizdir. Roguelike elemanları ile zorlu bir oyun yeteneklerinizi test edecek. Mage, Hunter veya Ronin olarak oynayın!

Elemental Dungeon THE ELEMANLARIN ÜSTÜNÜ
en Düşmanlarınızdaki yıkıcı büyüleri açığa çıkarmak için toplam 6’dan 3 öğeye kadar birleştirin! Yeni büyüler öğrenmek ve yumuşak çift joystick kontrolünün keyfini çıkarmak için yazım kaydırmalarının kilidini açın.

【YETENEK VE STRATEJİ】
İstediğiniz gibi duyarlı ortamı kullanın: çimleri yakmak, su birikintilerini dondurmak veya varilleri havaya uçurmak. Gizli bölümleri ve büyü hazinelerini bulun. Sayısız canavarın ve güçlü patronların zayıf noktalarını araştır ve bu zindanların sırlarını çöz.

Elemental Zindan
Elemental Zindan
Elemental Zindan
Elemental Zindan
Elemental Zindan
Elemental Zindan

MOD ( HİLE ) ÖZELLİKLERİ:
– Aptal düşman (patron ile geçerli değil)
Sınırsız yetenek
Sadece kök


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir