Fallout Shelter Apk v2.2.50 Hileli Mod İndir

Fallout Shelter Apk, Aşağıdaki oyunda yeni bir gelecek yaratmak. Yerde yeni bir yaşam alanı yaratacaksınız. Bir sürü farklı oda yaptın. Yeni kıyafetler ve silahlar geliştirebilme becerisi ve yeni eğitim alacaksınız. Orada onları mutlu sakinleri yapmaya çalışırken tanıyacaklar. Mutlu olurlar, hayallerini gerçekleştirmeye çalışırsınız. Bu heyecan verici oyunu oynamak istiyorsanız, oyunumuzu indirmek için hemen aşağıdaki linkleri takip ederek oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Yılın Mobil Oyunu – 2016 DICE Ödülleri 
Kazanan 2015 Altın Joystick En İyi El / Cep Oyunu

“Dışarıdaki en iyi ücretsiz oyun olabilir” – GamesBeat 
“Muhtemelen E3 2015’in en iyi oyunu” – Gizmodo 
“Fallout Shelter’ı oynamak çok basit ve bağımlılık yapıyor” – GameZone

MÜKEMMEL VAULT YAPIN 
Parlak bir gelecek yaratmak … yeraltı! 2.000 feet’lik anakaya altındaki bir kazıyı Vault Life’ın resmine dönüştürmek için çeşitli modern odalardan birini seçin.

YARATICI BİR TOPLUMA BAŞLAYIN 
Dwellers’ınızı tanıyın ve onları mutluluğa yönlendirin. İdeal işlerini bulun ve gelişimlerini izleyin. Yeteneklerini geliştirmek için onlara kıyafetler, silahlar ve eğitim sağlayın.

ÖZELLEŞTİR 
Crafting ile işe yaramaz çöpleri faydalı eşyalara dönüştürün! Berber dükkanında yaşayan herhangi bir kişinin görünümünü özelleştirin.

PROSPER 
İyi işletilen bir Vault, çeşitli becerilere sahip Dwellers gerektirir. Yeni Dwellers çekmek için bir Radyo Odası oluşturun. Veya, kişisel yaşamlarında aktif rol almak; çöpçatan oynamak ve kıvılcımların uçmasını izleyin!

ATIKAYI KEŞFEDİN 
Dwellers’ı arkada kalan pürüzlü yüzeyi araştırmak ve macera, kullanışlı hayatta kalma ganimeti ya da söylenemez ölüm aramak için yerden topla . Yeni zırh ve silahlar bulun, tecrübe kazanın ve Caps kazanın. Ama ölmelerine izin verme!

SIZINIZIN KORUNMASI 
Zaman zaman pastoral Vault hayatı, nükleer yaşam sonrası tehlikelerden dolayı bozulabilir. Dwellers’ınızı dışarıdan ve içeriden tehditlere karşı korumak için hazırlayın.

Vault-Tec araçları sağladı, ancak gerisi size kalmış. Ne için bekliyorsun? Bugün ÜCRETSİZ Kasanızı oluşturmaya başlayın.

Fallout Shelter6
Fallout Shelter7
Fallout Shelter8
Fallout Shelter9

MOD v1 :
Sonsuz Envanter Alanı
Anında Seviye Yukarı Acele Başarısı
Anında Seviye Yukarı Acele Sırasında Başarısız Olma Acil Durum Etkinliği
Sonsuz Öğle Yemeği Kutuları (Azalmıyor)
Tüm Kaynaklar Azalmak yerine Artan Artırıldı.

İNDİR APK + OBB:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir