Fetih: Altın Çağ 2.9.5 PARA Hileli Mod Apk

Fetih: Altın Çağ : Tarihi Arabistan savaşı dönemine geri dönün ve Arap Halifeliğinin yükselişine tanık olun! Tarihin zemini ve kargaşasını yaşadıkça savaşların sonucunu kontrol edin. Büyük bir padişah ol, Şehrinin prestijini yükselt, kahramanları topla, Askerleri eğit, guild kurma ve ordularla savaş! Aklını verirsen hiçbir şey seni durduramaz. Bu Altın Çağ’da zirveye savaş!

Fetih: Altın Çağ 2.7.0 Özellikleri

 • Gerçek zamanlı savaş! PvP savaşları bölgenizde her an gerçekleşebilir. Guildmates City alevler altında olsaydı ne yapardın? Elitlerinle işgalcilere karşı savaşmak ya da saldıran oyuncuya savaş ilan etmek için elitlerini gönderir misin? Seçim senin!
 • En güçlü padişah için prestij! Eşsiz Prestige Becerileri kilidini açmak ve düşmanlarınızı ezmek için Şehir Prestijini yükseltin!
 • Egemen Strife’ye katıl! Krallıkları, loncaları ve mekanı aşan gerçek egemen bir savaş alanı. Nadir teçhizatı bütün Fatih içinde kazanacak, en yüksek ayrıcalığa sahip olacak ve herkes tarafından tanınacak mısın?
 • Güçlü yeteneklerle donanmış güçlü kahramanlar sizi bekliyor! Seviyelerini yükseltin ve onları Crest’ler ve ekipmanlarla donatın, sonra birliklerinizi zafere götürürken izleyin! Farklı kahraman kombinasyonları kullanmak, savaşın gerçekliğini ve akışını değiştirebilir ve sizi şaşırtabilir! Daha fazla kahraman ve kahraman ekipmanı kazanma şansı için Kampanya aşamalarını temizleyin!
 • Müttefikler hayatta kalmak için anahtarınız. Güçlü bir loncaya katıl ya da kendinden bir tanesine başla. Guild Savaşları, Çatışmalar, İl Savaşları, Saray Savaşı, Dünya İstilası ve Davetsiz misafir Savaşları için mücadele etmek için lonca arkadaşlarınızı toplayın! Takım çalışması başarının anahtarıdır!
 • Harika sosyal özellikler! Gerçek zamanlı çeviri ile her yerden herkesle sohbet edin! Krallık Sohbeti, Lonca Sohbeti kullanın veya kendinize ait kişiselleştirilmiş bir sohbet grubu oluşturun! Konuşmalarınızı animasyonlu etiketlerle canlandırın!
 • Seviyeler kazanın, Yetenekler öğrenin ve bir avantaj elde etmek için oyuncu ekipmanlarını kullanın! Kendini iyileştirme önemlidir!
 • Şehrinizi çeşitli şehir derileriyle canlandırın ve havalı bakarken özelliklerinizi artırın! Servetini ve gücünü göster!
 • Sorunsuz ve kusursuz bir deneyim için sürüm 2.0 için elden geçirilmiş bir kullanıcı arayüzü!
 • Özel İl bonusları için düşmanları esir alın, ancak kendiniz yakalanmaya dikkat edin!
 • İlleri devralarak Lonca’nın etkisini arttır, daha fazla ödül al ve övünme haklarını kazan! Diğer oyunculara odaklanırken NPC güçlerini gözden kaçırmayın! Çoklu görev, başarı için hayati bir beceridir!
 • Hiçbir cetvel, kendi sarayı olmadan tamamlanmaz. Saray’ı fethedin, Kral olun ve Krallığı yeniden adlandırmak gibi ayrıcalıkların tadını çıkarın!
Conquerors: Goldene Zeitalter Frei Ressourcen 1
Conquerors: Goldene Zeitalter Frei Ressourcen 4

MOD ÖZELLİKLERİ:
– Sınırsız kaynaklarBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir