Gangstar Vegas – mafia game v4.5.0i Mega Hileli Mod Apk İndir

Gangstar Vegas – mafia game tehlikeli, eğlenceli, çılgınca geniş ve ezici bir şekilde zengin bir yolculuğa çıkın! Vegas’ta sunduğu her şeyin tadını çıkarın, rakip çeteleri vurmaktan ve araba çalmaktan şeritten aşağıya kadar, kumarhanede şansınızı artırmak ve işlerinizi kişiselleştirmek için. Bu suçlu cennetin her köşesini keşfederken gökyüzüne bile gidebilirsiniz.

Gangstar Vegas – mafia game ‘A HOŞGELDİNİZ
OCK Bir Savaş Royale büyük şampiyonu olma hayalleri, bir BLOCKBUSTER HİKAYESİ MODUNDA hırsızlık dünyası, çete savaşları, zombiler ve daha fazlasıyla çarpışan karışık dövüş sanatları (MMA) dövüş yıldızı olarak oynayın.
Action Aksiyon, otomobil yarışları, çekim ve daha fazlasıyla dolu 80 MİSYON ile savaşın. Becerilerini ve beynini, sana attıkları her mücadeleye karşı koymak için kullan.
Many Gölgelerden, düşmanlarına karşı saldırmak için suçlular klanları inşa et.

SONSUZ SANDBOX FUN
Always Her zaman yeni yapacak bir şeyler bulacağınız ve hırsızlık yapacak yeni şeyler bulacağınız komik bir mobil dünya için önceki Gangstar oyununun 9 katı büyüklüğünde bir BÜYÜK ŞEHİR keşfedin.
OK HAVOK PHYSICS motorunun şaşırtıcı kullanımı sayesinde, başarısızlığı izlemek için başarılı olduklarını görmek için eğlenceli olan eğlenceli ragdoll efektleri ile muhteşem standlar yapın.
Air Hava, su ve sokak otomobil yarışları, MMA dövüşleri, FPS gösterileri ve daha fazlası dahil olmak üzere büyük CHALLENGES’lerin üstesinden gelirken adınızın Liderlik Tablolarına tırmanmasını izleyin!
Carnage & Heist modlarında çekim yaparak Vegas’ın en iyi keskin nişancısı olun.
Addic Bağımlılık yapan CASINO GAMES’te öldürdüğünüzde bankayı yıkın. Hırsızlık büyük para kazanmanın tek yolu değil!

YABAN YANINDA RIDE
Mol Molotof kokteyli, uzun menzilli keskin nişancı tüfeği, alev makinesi ve elektro gitar gibi INSANE WEAPON’larına erişin! Herhangi bir tehdide karşı koymak için doğru olanı seçin.
Mons Canavar kamyonlar, kaslı arabalar, tanklar ve savaş jetleri dahil CRAZY ARAÇLARI sürerken mobil kalın. Bağlanın – bu savaş köpekleri için otomatik pilot yok!
De Daha fazla hırsızlık hırsızlığı, keskin keskin nişancı saldırıları ve daha iyi yarış arabası kontrolü için BECERİLERİNİZİ YÜKSELTİN.
GE DİŞİNİZİ ÖZELLEŞTİRİN ve istediğiniz bir şeye benzeyin: mekanize bir robot, boks şampiyonu, karmakarışık zombi, vb.

Ölümlü bobin ötesinde

Story Zombileri öldür, robotlarla boks yapmayı dene ve hatta büyük hikayen inanılmaz yerlere götürürken HELL’in gölge klanlarına saldır.

HİKAYE: Gangstar Vegas – mafia game
Bu üçüncü şahıs atış oyunu, yükselen bir MMA büyük şampiyonu olarak oynuyorsunuz. Mafya tarafından çerçevelenmiş, sen de yılın dövüş etkinliğinde buluşmanı fırlatman gerekiyor. Ancak rakibiniz sizi yenip ilk vuruşta yere düştüğünde, ünlü çete lordu Frank Veliano’nun mükemmel planı da düşüyor. Şehirdeki en çok aranan adam oldun. Suçun her yerde olduğu bir köpek-köpek dünyasında, şimdiye kadar çılgınca olan çete ile savaşmak için silahını sıkı tutmalısın!
Servetlerin yapıldığı ve hayatın zarlarla atıldığı Las Vegas’a hoş geldiniz!

FPS aksiyon hayranları, otomobil yarışları, araba sürme (otomobiller veya tanklar), robotlar, zombi klanları, araba hırsızlığı bulunan oyunlar ve ücretsiz mobil oyunlar için.


MOD (hile) ÖZELLİKLERİ:
– Sınırsız Para
– Sınırsız Elmas
– Sınırsız Anahtar
– Sınırsız SP
– Anti-Ban


OBB:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir