Gladiator Heroes 3.1.3 Hileli MOD APK İndir

Gladiatorler savaşalım! Cesur bir şekilde savaş, epik bir savaşta kanın ve zaferin için savaş. Gladiator Heroes, efsanevi Roma İmparatorluğu’nun düşmanlarına karşı savaşıp dünyayı fethettiğiniz ilk aksiyon dövüş oyunudur. Roma Tanrıları’nın gücü, düşmanları yenmek için savaşınızda size yardımcı oldukları için sizin tarafınızdadır. Arenaya adım atın ve en iyi dövüşçünüz olduğunuzu kanıtlayın, kanı zaferden savaşta kazandığınızı kanıtlayın.

Gladiator Heroes gladyatör savaşının neredeyse gerçek bir deneyimini sunar. Arenada savaş ve ölümle mücadelede kalabalığı eğlendir.

Şimdi bu heyecan verici ve bağımlılık yaratan aksiyon ve dövüş oyununu indirin ve antik dünyaya arena patronunun kim olduğunu gösterin! Gladyatör ile savaşalım!

Düşmanlara karşı yüzleş ve onları yen, arenada savaş. Cesaret ve zafer tehlikede ve Roma İmparatorluğu’nun en iyi savaşçıları zafer kazanacak. Savaş çoktan başladı, kendini en iyi silahlarla donat ve diğer savaşçıları yen. Zafer için yolunuzu oluşturun! Kılıç, çekiç, ağ, zincir, trident ve kalkan kullanın; savaşlarda silahlarınızın sayısı!

Mortal, bir gladyatör savaşında en iyi savaşçılara katıl! Gladyatör Kahramanları’nda farklı türde silahlar ve kaynaklar kullanabilirsiniz. Stratejinizi çizin ve diğer savaşçıları alt edin.

Gladiator Heroes’da kahramanlar sizsiniz, bu inanılmaz dövüş ve aksiyon mücadelesinde, sadece farklı silahlarla arenada savaşmaktan ve birçok düşmana karşı savaşmaktan başka, savaşçıları alıp satabilir ve onları en iyi savaşçılara evrimleşebilirsiniz. Roma imparatorluğu.

En iyi aksiyon ve dövüş oyununda, savaş ekibini imparatorluğa karşı destansı bir dövüşe yönlendir. Savaş stratejini geliştir ve düşmanlarını dünyanın dört bir yanından yen. Çevrimiçi etkinlik oyun modunu oynayın ve sınırsız hareketle karşı karşıya kalın. Dövüş birliğinizi benzersiz dövüş yetenekleriyle geliştirin ve tüm silahları alın.

En iyi aksiyon dövüş oyununda en iyi gladyatör ve dövüşçülerle destansı ve dövüş aksiyonu için hazırlanın! Gladyatörler savaşma çağırmalarını bekliyor! Bir takım kur ve Roma İmparatorluğu’nun Nihai Gladyatörü olma arayışına başla!

En iyi gladyatör avcısı oyunu olan Gladiator Heroes, avucunuzun içine adrenalinle çalışan visseral savaşın gücünü, yoğunluğunu ve ham duygusunu verir.

GLADIATOR HEROES‘in tadını çıkarın:

Gladyatör Kahramanları - Kavgalar, Kan ve Zafer
Gladyatör Kahramanları - Kavgalar, Kan ve Zafer
Gladyatör Kahramanları - Kavgalar, Kan ve Zafer
Gladyatör Kahramanları - Kavgalar, Kan ve Zafer
Gladyatör Kahramanları - Kavgalar, Kan ve Zafer
Gladyatör Kahramanları - Kavgalar, Kan ve Zafer

MOD ÖZELLİKLERİ:
1. Yüksek Hasar / Bir Vuruş Öldürme (Hepsi Bir Arada) 
2 Yüksek Kritik ve Kritik Hasar (Bir Arada) 
3. Atak Aralığını Artırın (Hepsi Bir Arada) 
4. Her Zaman Sizin Sıranız ( Hepsi Bir Arada) Bir) 
5. Tüm Kapasite Kaynaklarını 2 Milyona Çıkarın 
6. Düğme Hızında Saldırı Hızı ve Hareket Hızı x5 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir