Idle Defense : Dark Forest v1.1.16 PARA Hileli Mod Apk İndir

Idle Defense : Dark Forest Büyük bir hata nedeniyle, stajyer sihirbaz sihirbaz okulunun yarısını yaktı. Kimse bu büyük hatayı affedemez. Okuldan atıldı ve eve döndü.

Talihsizlikler asla bekar kalmaz. Ataların mühürünün ametisti parçalara ayrıldı ve canavarlar mühür taşından kaynıyor. Bütün dünya kaosa indi. Hid babası onu “Taret Mühendisliği” adında tek bir kopya ile yalnız bıraktı. “Gözyaşlarım için kağıtlar değil mi? “, düşündü.

Okulu kazayla yakmasına rağmen, büyüsünden çok emin. Köyün soylularını korumak, güzel evini kurtarmak ve dünyanın barışını sağlamak için ayağa kalkar ve karanlık ormanın savunmasını dağıtmaya başlar.

[Boşta Kule Savunma Oynanış]
Farklı savaş taretleri türleri inşa edin ve düşmanları yenmek için arazi avantajlarını kullanın. Çeşitli savunma kuleleri stratejilerle kolayca seviye atlamanıza yardımcı olur. Bekleme modu mevcut! Taretlerle hayatta kalın!

Idle Defense : Dark Forest [Eski Şeytanları Asistan Olarak Çağır]
Eski şeytanları çağırmak için kristal kullanın. Şeytanların çeşitli biçimleri size savaş verimliliği sağlar. Yenildikten sonra asistanınız olarak eski bir iblisi çağırın. Bu savaşı kaybetme imkanı yok.

[Time-Reversal Magic]
Birinci seviyeye geri dönmek için zaman-ters sihrini kullanın, kendinizi geliştirmek için daha fazla kaynak edinin. Göreve sadık kalın ve arada bir köye dönün. Affedersiniz? Sadece altın ve malzemeleri almak için mi? Tabii ki değil. Eviniz için savaşın!

Boşta Savunma: Karanlık Orman
Boşta Savunma: Karanlık Orman
Boşta Savunma: Karanlık Orman
Boşta Savunma: Karanlık Orman
Boşta Savunma: Karanlık Orman
Boşta Savunma: Karanlık Orman

MOD ( HİLE ) ÖZELLİKLERİ:
– ücretsiz alışveriş


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir