Idle Prison Tycoon v1.5.4 Hileli Mod Apk İndir

Idle Prison Tycoon, clicker oyunları ile bir simülasyon oyunu karışımıdır. Boş bir iş adamı ol, kendi madencilik işini kur ve yatırımcılarını gururlandır!

Idle Prison Tycoon, boşta bir iş simüle bir oyundur. Oyuncu, bir maden kralı rolü oynar, altın madeni inşa eder ve altın madenciliğine yatırım yapar.

Burada çalışan altın madencileri mahkumdur. Kristal Madeni, Elmas Madeni ve Altın Madeni için madencilik hapishaneleri kurarak boşta iş yapıyorsunuz… Kaynak paraya çevrilecek. Kazandığınız para, madeni daha da genişletmek ve diğer madencilik faaliyetlerini arttırmak ve büyük boş kar elde etmeye devam etmek için kullanılacak.

Idle Prison Tycoon – boşta oyunun amacı, daha fazla madencilik seviyesi oluşturmak, altın madencisini yönetmek için müdürü işe almaktır. Bunun dışında madencilik statünüzü optimize etmeye devam edin, canavarla savaşın ve en sonunda boş karınızı inşa etmek için dev kazancınızı kullanın.

Idle Prison Tycoon ile, madencilik süreci gerçekten çok hızlı ve çok istismar edilmeye başladığında, mahkumlar tatmin olmayacak ve öfkelenmeye eğilimli olacaktır. Bu nedenle, madenin hapishaneyi yönetmesi için müdüre ihtiyacı var, mahkumları kontrol etmek ve altın madenciliğine zorlamak için her katta düzenlenmişler.

Idle Prison Tycoon  , gardiyanlara ve mahpuslara bir miktar altın ödeyecek ve aynı zamanda, mahkumlar delirecek, direnecek, yönettiğiniz tarafından sömürüldüklerini hissederlerse kaçacaklar.

Altın madeni, canavarın yeraltından ortaya çıkması ve devrim de olabilir. Bu etkinlikleri tamamlarsanız mükemmel bir şekilde çözülürse, boşta yöneticiniz madeni daha iyi yönetmek için daha fazla tecrübe kazanacak ve terfi ettirilecektir. Ek olarak, altın madeni daha da geliştirmek için büyük miktarda altın alacaksınız.

Idle Prison Tycoon Özelliği

★ Madeni para kazanmak için tıkla veya boşa çıkar! Çevrimdışıyken / çalışırken / ders çalışırken / yemek yerken / uyurken bile boş para kazanın! 
★ bir hapishane kralı ol – altın madenci kralı, boşta simülatör oyunu! Sadece dokunarak, tıklayarak ve kazma! 
★, boşta tycoon oyunu kendi tarzınızda oynayın, Madenin boyutunu arttırın veya ilk birkaç katta odaklanın, siz karar verin! 
★ Boşta Cezaevi Tycoon – Gold Miner Clicker Oyun kiralama Mahkumlar’ın motivasyonunu artırmak ve Yöneticilerinizi Yeraltı düşmanlarına karşı korumak için Müdürler kiralayın 
★ Boşta Cezaevi Tycoon – Gold Miner Clicker Oyunu, her biri için özel görünüm ve istatistiklere sahip olan Yöneticilerinizi toplar ve yükseltir aksiyon!
★ Boşta Hapishane Tycoon – Gold Miner Clicker Oyunu, mahkumları serbest bırakarak cezaevini sıfırladı, kalıcı yükseltmeler talep etti ve Şehrini kur! 
★ Boşta Cezaevi Tycoon – Gold Miner Clicker Oyunu HD grafiklerle inanılmaz bir şekilde dekore edilmiş döşemelerin kilidini aç ve keşfet 
★ Boşta simülatör oyunu birçok mayın hala seni yenilemeni bekliyor, her maden toplamak için farklı tasarım ve yeni kaynaklarla geliyor. 
★ Boşta simülatörü oyunu, gerekli hiçbir internet bağlantısı, halindeyken oyunu oyna.

Boşta Oyunlar – Hapishanenin Patronu olacaksınız, daha derine inin ve mahpusların ihtiyaç duyduğu sırada gelirleri en üst düzeye çıkarmak için yolunuzu yükseltin. Ne de olsa onları mutlu etmek çok önemli, onları olabildiğince erken serbest bırakmak ve Özgürlük Madalyaları almak isteyeceksiniz. Hayallerinizi şehrinizi yükseltmek için kullanın!

Boşta Prison Tycoon – Gold Miner Clicker Oyunu, oyunun ilginç şeylerinden birini unutma, yerden canavarlara karşı mücadele. Göründükleri gibi, mahkum yöneticilerinin gücünü birleştiriyorlar ve ekrana tıklıyorlar, böylece altın madenlerini koruyarak onları hızla yok edebiliyorlar.

Unutmayın, tıklayın ve tıklayıcı oyunların ruhunu çok tıklatın.

Boşta Ticaret, hapishane kralı oynamak ücretsizdir ancak gerçek para ile satın almak için bazı oyun öğeleri sunmaktadır.

Boşta Hapishane Tycoon: Gold Miner Clicker Oyunu
Boşta Hapishane Tycoon: Gold Miner Clicker Oyunu
Boşta Hapishane Tycoon: Gold Miner Clicker Oyunu
Boşta Hapishane Tycoon: Gold Miner Clicker Oyunu
Boşta Hapishane Tycoon: Gold Miner Clicker Oyunu
Boşta Hapishane Tycoon: Gold Miner Clicker Oyunu

MOD (hile): Sonsuz paralar (harcama ile artar) ve dolar.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir