Jungle Heat: War of Clans v2.1.3 Hileli Mod Apk İndir

herhangi bir cihazda veya sosyal ağda oynayabileceğinizücretsiz bir platformlar arası savaş oyunudur .

Jungle Heat: War of Clans Petrol ve altınla dolu tropikler, Genel Kan saldırısı altında ürküyor. Göreviniz yerli zenginlikleri serbest bırakmak, kana susamış yağmacıların elinden koparmak ve kendiniz için talep etmektir! Ormanın hazineleri depolarınızda güvenli ve sağlam olacaktır. Öyleyse ilerleyin – duvarları güçlendirin, birlik kiralayın ve savaşa devam edin!

Jungle Heat: War of Clans Acımasız savaşlar, askeri üsler, vahşi ormanlar ve bunların hepsi, savaş oyunlarının en ateşli hayranlarını bile memnun edecek güzel grafikler, silahlar, kuvvetler ve binalarla görüntülendi. Bugün indirin ve ormanın hazineleri için savaşa katılın.

Oyuna başka bir cihazda veya sosyal ağda devam etmek istiyorsanız, oyunun ayarlar bölümüne gidin, “DİĞER CİHAZ” ı seçin ve talimatları izleyin. Herhangi bir ilerleme kaydetmeden diğer platformlarda oynamaya devam edin.

Jungle Heat: War of Clans e askeri üssünüzü inanılmaz bir kaleye dönüştürebilir, diğer oyuncularla savaşabilir, üslerini küllere yükseltebilir, yenilmez klanlara dönüşebilir ve düzenli turnuvalara katılabilirsiniz.

Herhangi bir Android akıllı telefon veya tablette oynayın.

Orman Isı: İntikam Silahı
Orman Isı: İntikam Silahı
Orman Isı: İntikam Silahı
Orman Isı: İntikam Silahı
Orman Isı: İntikam Silahı

MOD ( HİLE ) ÖZELLİKLERİ:
– Tanrı Modu


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir