Kingdom Defense 2: Sword Hero v1.4.1 Para Hileli Mod Apk İndir

Kingdom Defense 2, En İyi Kule Savunma oyunu. Bu Kule oyunu, oyun ve stratejinin tamamen yeni bir seviyesi!

Orklar, kötü sihirbazlar ve daha pek çok şey gibi dünyadaki tüm canavarlara karşı imparatorluğunuzu savunmak için epik bir yolculuğa hazır olun. Savunucuların emrinde kuleler, kahramanlar, şövalye ve büyü geniş bir cephanelik kullanmak zorunda!

Kingdom Defense 2 Düşmanlarına ateş yağdırın, birliklerinizi komuta edin, güçlendirmeleri toplayın, savaşçıları toplayın ve Krallığı karanlık güçlerden kurtarmak için bir arayışla efsanevi canavarlarla yüzleşin! Hızlı ateş okçularını dağıtın! Sihirli kirişlerle haritada duvarları oy! Yangın kükreyen topları! Müttefikleri çağırın! Empire Warriors çeşitlilik ve meydan okuma sunuyor.

★★★ MÜKEMMEL YARIŞMALAR 
Bu TD oyunu, etkileyici bir İmparatorluk haritası üzerindeki görevlere dayanmaktadır. Zayıf ormanlara, altın toprağa, karla kaplı dağlara ve sıska ordularına, goblinlere, iskeletlere, kurt adamlara, Orklara ve daha pek çok yere karşı karşıya kalırken destansı bir çölde macera yaşayın. Tek yapmanız gereken onları savunmak, kahramanları ve sihirle dünyayı ele geçirmek için destansı bir savaş yapmak.

★★★ GÜÇLÜ KULES SİSTEMLERİ 
Archer, Knight, Ston God, Magic Dragon ve Altın Kule olmak üzere beş temel kule sistemine sahip Empire Warriors. Her kulenin belirli canavar türlerini yenebilecek ve kahramanları destekleyebilecek kendine has işlevleri ve güçleri vardır. Kule sistemi 4 seviyeye yükseltilebilir, daha fazla güç ve büyü kazanır, savaşı kazanmanıza yardımcı olur! 
Özel olarak, kule sistemi her savaşta kazandığınız yıldızlar tarafından da yükseltilir, gücü arttırma, geri sayım süresini azaltma vb. Gibi çeşitli geliştirmelerle her bir kuleyi özelleştirebilirsiniz. farklı strateji

★★★ LEGENDARY KAHRAMANLAR VE KNIGHT 
Bu TD oyunundaki en önemli özellik kahramanlar sistemidir. Bu strateji oyunu ve Rol oynama oyunu mükemmel bir kombinasyonudur. 
Sıradan Kule Savunma’nın aksine, Empire Warriors size daha eğlenceli ve heyecan verici bir oyun tarzı sunar. Sadece kule inşa etmeyecek, aynı zamanda destansı bir savaşta kahramanları ve komuta kahramanlarını toplayacaksın. 
Empire Warriors, kazanmanıza yardımcı olacak özel yeteneklerle Galahad, Ashi, Wukong vb. Gibi çeşitli kahramanlara sahiptir!

★★★ CHALLENGE MODES 
Kahramanları bu Krallık Savunması’nda birçok mod zorlanacak, farklı modda kazanmak için farklı stratejiler kullanmak zorunda kalacaklar. 
20 seviyenin üzerinde fethetmek için kampanya modu, bu modda 3 kahramanın savaşmasına izin verecek ve kendin karar verebilirsin. Seçtiğiniz 3 zorluk seviyesi: Kolay, Normal, Zor 
Günlük deneme modunda ve Turnuvada daha fazla zorluk ve elbette hak ettiğiniz ödülleri kazanacaksınız!

★★★ MAGIC SYSTEMS 
Meteor grevi, donma değerli taş, şifa koğuşu veya Altın sandık gibi sihirli eşyalar, her savaşı kazanmana yardımcı olacak!

Kingdom Defense 2 – Empire Warriors size heyecan verici bir deneyim yaşatacak. Her savaşta sadece iyi bir stratejiye sahip olmak zorunda değil, aynı zamanda kahramanları ustaca ve hızlı bir şekilde kontrol etmeniz gerekiyor.

Krallık Savunma 2: Kılıç Kahramanı
Krallık Savunma 2: Kılıç Kahramanı
Krallık Savunma 2: Kılıç Kahramanı
Krallık Savunma 2: Kılıç Kahramanı
Krallık Savunma 2: Kılıç Kahramanı
Krallık Savunma 2: Kılıç Kahramanı

MOD (hile) APK: 
Sonsuz elmas
Heroes mağazada ücretsiz satın alınabilir


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir