Lethal Race v1.0.5 Hileli Mod Apk İndir

Lethal Race, Bu ölümcül oranlarda yeni bir araba yarışı oyunu. Şehirler, tüneller, çiftlikler ve daha fazlası üzerinden diğer süper güç düşman arabalarına karşı yarış!

Ölümcül Irk, sadece en iyilerin hayatta kalabileceği ölümcül bir yarışmadır! Emniyet kemerinizi bağlayın, çünkü tehlikeli bir sürüş olacaktır! Ölümcül bir yolda diğer arabalara karşı yarışın, para toplamak, nitro kazanmak için çevirir. Diğer arabaları yok et, ama yok etme! Yeni arabaların kilidini aç, kazancını yükselt ve yeni pistlerde yarış! İyi eğlenceler!

Lethal Race, Bu ölümcül yarışa katıl ve madeni para topla, nitro yükünü arttırıp dublör yapma. Sürüşünüzü yükseltmek için paraları kullanın. Bir numara olmak için tüm yarışları bitirin!

Dünyadaki hiçbir yarış bu kadar ölümcül ve delice olmamıştı! Çılgın sürücülere karşı araba sürün, ancak aracınızı toplanan paralarla yükseltin!

Bu heyecan verici dublör sürüş yarışmasında başka bir ölümcül yarışa hazır olun. Önce aracınızı seçin ve kişiselleştirin. Amacınız, rakiplerinizi çıkarmaya çalışırken engebeli yollarda bazı büyük sıçramalarla yarışmak. Nitro kazanmak için yarış sırasında aracınızı yükseltmek için madeni para ve yıldız toplarken geri çekilme hareketleri gerçekleştirmelisiniz. Arabalarını imha etmek olsa bile, diğer yarışçılara karşı ne pahasına olursa olsun zafer kazanmalısın.

Lethal Race, Tuhaf yarışlara katılın ve rakiplerinizle Lethal Race oyununu anlamadığınız devrelerde karşılaşın. Yarış sırasında her sıçrama tahtasının tadını çıkarırken, diğer rakipleri yenmek için değerli bir destek elde etmek için nitro göstergenizi artıracaktır. Bir polis aracı, bir canavar kamyon veya bir formül 1 içeren 12 araç sunulacak. Her araç, rakiplerinizi yok etmek için yeni bir motor, tekerlekler, nitro, yeni bir şasi ve hatta roketler satın alınabilir.

Gametornado tarafından geliştirilen oyun.

Ölümcül Irk
Ölümcül Irk
Ölümcül Irk
Ölümcül Irk
Ölümcül Irk
Ölümcül Irk

MOD (hile) APK:
Tüm araçların kilidi açık
Ekran kilitlense bile, normal şekilde kullanılabilir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir