Mad GunZ v2.1.4 PARA Hileli Mod Apk İndir

Mad GunZ : uyanır ve sevimli kedinizi beslersiniz ve sonra… delilik başlar! Bay Fluffy nereye gitti ve hangi cehennem … burada zırhlı bir hindi? Bu garip tek boynuzlu atlarla ilgisi var mı? Bu macerada, en iyi silah atış oyunlarından ve garip ve sevimli piksel sanatına sahip çevrimiçi atıcılardan biri.

Mad GunZ normal silah oyunlarınızdan biri gibi değil, diğer silah atış oyunları sizi pek şaşırtmadı – Bahse girmediler! Bu çevrimiçi atıcı size herhangi bir taktik veya hedef ayar öğretmez. Sadece rakiplerinizi muz tabancasıyla veya bir hamster atıcısıyla vurun ya da bir bayan çantasıyla tokatlayın! Çevrimiçi FPS savaşına gir ve her şeyi ez!

Bu ne Mad GunZ – çevrimiçi yeni silahlar oyun hakkında: 
★ gerçekçi, ama SO güzel piksel sanattan uzak! 
★ En inanılmaz bomba tabancaları – içinde köpeği olan bir çanta, kocaman bir lolipop veya sihirli bir değnek ile rakiplerini yen. Ya da sadece onları biraz… kedi kürküyle vurun! 
★ silah oyunları ve arkadaş ve zombiler, çılgın tavuklar ve hatta bazı çılgın ahtapot ile shooter oyunlarından en iyisi. 
★ ve Mad GunZ, ayaklarınızı görebileceğiniz ilk çevrimiçi atış oyunudur!

Hala bu müthiş FPS atıcısını oynamak istemiyor musun? Sence sadece başka bir oyun mu? Bahse girerim, diğer silah oyunlarının hepsinden daha fazla seveceksin, sadece tadını çıkar: 
★ en kolay nişancı kontrolleri 
★ Canlı filmlerin ve oyunların hakkında bazı paskalya yumurtalarıyla 5 benzersiz harita 
★ Bir sürü vahşi ve garip rakipler.

Neden hala okuyorsun? Duh. En iyi çevrimiçi tetikçi hakkında konuşmaktan bıktım (bana göre)! Git al ve oynamaya başla! Git Bay Fluffy’i kurtar!

Mad GunZ - çevrimiçi atıcı
Mad GunZ - çevrimiçi atıcı
Mad GunZ - çevrimiçi atıcı

MOD (hile) ÖZELLİKLERİ
1. Sınırsız madde işaretleri


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir