Merge Tower Bots v2.1.5 PARA Hileli Mod Apk İndir

Merge Tower Bots Savunma Robotlarınızı birleştirerek yükseltin! Seçim, sürükle ve birleştirme kadar basit!

Robotlarınızın seviyelerini yükselttikten sonra gözlerinizin önünde güçlü savunmacılar olun ve patronları ve saldırganları ezmek için heyecan verici yeni güçler kazanın!

Nihai Kule Savunma Oyunu Kule
inşa et ve altınını koru – Canavarların inşa ettiğin her şeyi yok etmeye çalışmasını izle! Bu kule savunma oyunu tıkırtı oyunlarını tamamen yeni bir seviyeye taşıyor!

Sizinkini korumak için robotlarınızı birleştirin ve kurun – ve çekicinizin saldırganlarının her yerinden sökmelerini sağlayın!

Ultimate Boşta Oyunu
Merge Tower Bots Savunmalarınızı kurduktan sonra arkanıza yaslanıp rahatlayabilirsiniz ve gününüze devam edebilirsiniz, robotlarınızın topraklarınızı savunmak için çok çalıştıklarını bilerek, ancak yükseltme, hediyeler ve diğer hediyeler için sık sık kontrol etmeyi unutmayın !

Arazinizi Korumak için Birleşin!
Birleştirme Kule Botlar orada havalı yeni boşta tıklama oyunu!

Savunma oyunlarının tüm birliğini, birleştirme oyunlarını ve boş oyunları bir araya getirerek, oynamaktan hoşlanacağınız heyecan verici ücretsiz bir oyundur!

Ne kadar uzun oynarsan o kadar yüksek ödüller – her mola verdiğinde ve Merge Tower Botlara geri döndüğünde, harika yükseltmeler ve yeni savunmalara harcayacak para kazanacaksın!
Madeni paraları birleştirerek veya kullanarak savunucularınızı yükseltin: Yapabileceğiniz en iyi savunmayı alın – savunma robotlarınızı yükseltmek için birleştirme ya da yükseltme satın alın!

Birleştirme Kule Botları
Birleştirme Kule Botları
Birleştirme Kule Botları
Birleştirme Kule Botları
Birleştirme Kule Botları

MOD ( HİLE ) ÖZELLİKLERİ:
– Sınırsız para hilesi


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir