Metal Madness: PvP Shooter v0.40.1 Hileli Mod Apk İndir

New 2018 BEDAVA Metal Madness: PvP Shooter çevrimiçi çok oyunculu aksiyon oyunu ve hızlı arabalarda savaş! Kıyamet sonrası arenalarda çevrimiçi savaşın, harika silahınızı yükleyin, gaza çarpın ve taktiklerinizi yükseltin. İhtiyacın olan tek şey, çılgınca Çılgın savaşlara yol açan yanma yarışlarında hız yapmak! Bu siber dünyasında, sürücüler ölüm yarışları düzenliyor, rakiplerinin zırhlı araçlarını silahlarla, roketlerle, bombalarla, ateşte avcılarla, keskin nişancı tüfekleriyle imha ediyorlar?

Silahlı araçların bu çevrimiçi çok oyunculu oyunu sizi tam hızda öfkeli yolda tutacaktır! Zırhlı metal canavarlar, gerçek tanklar ve en iyi köprüler! Hepsi arabanıza bağlı. Yerleştirin ve ileriye doğru koşun, güçlü bir silahtan ateş edin ve aracınızın zırhını yükseltin! Bir çevrimiçi yarış ve savaş atıcılık oyunu?

Hızlı 2018’de Öfkeli Kuleleri! Tonlarca kulesi. En sevdiğin şeyi seç, kandır ve rakiplerini yıkım derbi modunda parçalara ayır. Ölüm mücadelesinde savaş yarışlarının kahramanı ol! ???

ÖZELLİKLERİ:

Kauçuğu, düşmanı ve metali yakınız! ?
Her çeşit farklı silah: alev makineleri, roketatarlar, plazma tabancaları, Tesla tabancaları ve daha fazlası. Online eylem ve takım savaşlarının bir kan banyosu bekliyor!

Daha iyi bir teçhizat alın! ?
Eşsiz yeteneklere sahip 12 ayrıntılı araç, hafif süratli iblisler, savaş tankları, süper arabalar ve dev canavarlar gibi arazi zırhlı araçları

? Gerçek çevrimiçi PVP
Çevrimiçi PVP METAL MADNESS MAX’te hayatta kalın. Bu, taktiklerin ve liderliğin eşit derecede önemli olduğu bir oyundur. Pedalı metale takın ve düşmanlarınızı zırhlarında kızartın! Evet, aracınızın cephaneliği çok havalı!

? Overdrive Kahramanları savaşır!
Çılgın ölüm yarışçıları ve çılgın araç katilleri için liderler ve madalyalar. Tıpkı gerçek bir kavgada olduğu gibi, bir kahraman olabilir ve rakiplerinizi şık bir şekilde başarabilirsiniz!

? Hardcore oyun modları
Çöküyor, yıkım, vahşilik ve vahşi aksiyon! Takım halinde toplanın ve kaynakları yakalayın. Düşmanlarını nasıl çıkartacağını seçtin!

? Ölüm maçları için arenalar!
Geleceğin cyberpunk kentinde dolaşın, çölde ölüm yarışları düzenleyin ve rakiplerinizi metale çevirin. Öldür veya öldür!

? Muhteşem 3D grafikler ve efektler!
Oyun en zayıf cihazlarda bile çalışacak şekilde optimize edilmiş! Epik patlamalar ve otomobillerde harika aksiyon! Bir çevrimiçi oyunun otomobil grafikleri bu kadar iyi olabileceğine inanmak zor!

Metal Madness: PvP Atıcı
Metal Madness: PvP Atıcı
Metal Madness: PvP Atıcı
Metal Madness: PvP Atıcı
Metal Madness: PvP Atıcı
Metal Madness: PvP Atıcı

MOD (hile) : MEGA HİLELİ


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir