Mighty Battles 1.6.2 Para Hileli Mod Apk

Mighty Battles , Vur, dağıt ve 1v1 kartını gerçek zamanlı olarak yok et! Tüm dünyada milyonlarca oyuncuyla eğlenceli, hızlı, epik bir çiftle yüzleşmek 4 milyondan fazla oyuncu bu etkinliğe katıldı. Büyük afişin üstüne çıkacak kadar güçlü müsün?

Mighty Battle, dünya standartlarında bir Free-Play PPV oyunu. Amacınız muhalif birimleri ve kule üslerini yıkarak düşman üslerini imha etmektir. Saldırı ve karşı koymak için ARMY askerleri, tankları, araçları, silahları ve üsleri kadrosunu dağıt.

TOPLA VE YÜKSELTİN 40 üniteden fazla yükseltme Madalya kazanın ve rakiplerinizi yenerek ve en güçlü onurlar için küresel liderlik tablosunda ilerleyerek kazanın. Facebook arkadaşlarıyla ya da dünyadaki savaşçılarla klan olarak; Kartları paylaşın, savaş stratejisini tartışın ve oyunda en güçlü kabileyi kurun.

Mighty Battle uygulamayı indirerek, Hothad Kuralının (www.hotheadgames.com/termsofuse) Şartlar ve Koşullarına bağlı olduğunuzu ve Hothad Gizlilik Politikasına (www.hotheadgames.com/privacy-policy) tabi olduğunuzu kabul ediyorsunuz.

Mighty Battle iyi oyunlar diler

Mighty Battles ile ilgili görsel sonucu
Mighty Battles ile ilgili görsel sonucu
Mighty Battles ile ilgili görsel sonucu
Mighty Battles ile ilgili görsel sonucu

MOD ÖZELLİKLERİ:
– Sınırsız paraBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir