Mobile Legends: Bang bang v1.4.77.5174 Hileli Mod Apk İndir

Mobile Legends: Bang bang Gerçek akiplere karşı Mobile Legends yepyeni 5v5 MOBA gösterisine arkadaşlarınıza katılın! Favori kahramanlarını seç ve yoldaşlarınla ​​mükemmel bir takım kur! 10 saniyelik çöpçatanlık, 10 dakikalık savaş. Laning, orman, kule acele, takım savaşları, avuç içi PC MOBA ve aksiyon oyunları tüm eğlence! ESpor ruhunu besleyin! 
Mobil Efsaneler, 2016’nın yepyeni mobil eSports başyapıtı. Parmağınızı dokunarak rakiplerinizi paramparça edin ve en güçlü Challenger’ın taçını alın! 
Telefonunuz savaş için susuzluk!

Mobile Legends: Bang bang Özellikler:

1. Klasik MOBA Haritaları, 5v5 Savaşları
Gerçek rakiplere karşı gerçek zamanlı 5v5 savaşları. Düşmanın kulesini almak için 3 şeritten fazla savaşın. 4 orman alanı. 18 savunma kulesi. 2 Vahşi Patronlar. Klasik MOBA haritalarının eksiksiz reprodüksiyonları. Tam 5v5, İnsan ve İnsan savaşları. MOBA’nın orijinal oyununa muzaffer bir dönüş.

2. Takım Çalışması ve Strateji
Bloku hasarını kazan , düşmanı kontrol altına al ve takım arkadaşlarını iyileştir! Ekibinizi demirlemek veya MVP ile eşleşmek için Tanklar, Büyücüler, Nişancılar, Suikastçılar, Destekler vb. Arasından seçim yapın! Yeni kahramanlar sürekli serbest bırakılıyor!

3. Adil Dövüşler, Ekibinizi Zafere Taşıyın
Klasik MOBA’lar gibi, hiçbir kahraman eğitimi veya istatistik için para ödemezsiniz. Kazananlar ve kaybedenler, rekabetçi oyunlar için bu adil ve dengeli platformdaki beceri ve yeteneklere dayanarak karar verilir. Kazanmak için oynayın, kazanın!

4. Basit Kontroller, Master Kolaylığı
Solda sanal bir joystick ve sağda beceri düğmeleri ile, bir usta olmak için ihtiyacınız olan her şey! Otomatik kilitleme ve hedef eleme, kalbinizin içeriğine en son vurmanıza izin verir. Asla kaçırma! Uygun bir donatma donatma sistemi, savaşın heyecanına odaklanmanızı sağlar!

5. 10 Saniyelik Eşleştirme, 10 Dakika
Eşleşmesi Maç yapma sadece 10 saniye sürüyor ve 10 dakika süren savaşlar, oyunun erken aşamalarında sessizce ilerliyor ve tam yoğun savaşlara atlıyor. Daha az sıkıcı bekleme ve tekrarlayan çiftçilik, ve daha heyecan verici eylem ve ilk adım atma zaferleri. Herhangi bir yerde, herhangi bir anda, telefonunuzu açmanız, oyunu ateşlemeniz ve kendinizi kalp atışları yakalayan MOBA yarışmasına bırakın.

6. Akıllı Çevrimdışı AI Yardımı
MOBA’ların çoğunda, bırakılmış bir bağlantı, ekibinizi kurumaya sokmak anlamına gelir; ancak Mobile Legends’ın güçlü yeniden bağlantı sistemi sayesinde, eğer düşerseniz, saniyeler içinde tekrar savaşa girebilirsiniz. Çevrimdışıyken karakteriniz, beşte 4 durumundan kaçınmak için AI sistemimiz tarafından kontrol edilecektir.

Bize Ulaşın
Oynarken karşılaşabileceğiniz sorunlarda size yardımcı olmak için oyundaki [Bize Ulaşın] düğmesiyle müşteri hizmetleri yardımı alabilirsiniz. Bizi aşağıdaki platformlarda da bulabilirsiniz. Tüm Mobil Efsaneler düşüncelerinizi ve önerilerinizi memnuniyetle karşılıyoruz:

Resmi SSS: http://cs30.net/elva/FAQ/FAQList.aspx?pf_app_id=165 
Müşteri Hizmetleri E-postası: MobileLegendsGame@gmail.com 
Facebook: https://www.facebook.com/MobileLegendsGame/

Mobil Efsaneler: Bang Bang
Mobil Efsaneler: Bang Bang
Mobil Efsaneler: Bang Bang


MOD ÖZELLİKLERİ:
– 1. YÜKSEK GÖRÜNÜM
2. reklam YOK


1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir