Modern Critical Warfare v0.0.2j Para Hileli Mod Apk İndir

Modern Critical Warfare bir eylem hızlı tempolu ilk kişi shooter oyunu. Gerçek aksiyon kahramanı olmaya hazır mısın? Çünkü android’de en iyi fps oyununu oynama şansınız var. Modern grev savaşı, düşük performanslı cihazlarda bile çarpıcı grafiklere sahip. Teröristler öldürülmemiş düşmanları havaya uçuracak!

Gerçek dünya savaşında olduğu gibi dövüştüğünüz ve dünyadaki son gün hayatta kalmak için ölümsüz düşmanları öldüren en iyi açık dünya oyunlarında özel modern savaş grevinin bir parçasısınız. Casus ajanın iki seçeneğin canlı veya ölüm aldığını unutmayın. Çevrimdışı oyunlar aksiyon fps’inde direnç ve komuta elit kuvveti uygulayın ve gerçek savaş ustaları olun. Savaş askerini yönetecek olan bu modern çevrimiçi FPS arenada dünya savaşının kahramanı olacaksınız. yıkılmış şehirler, ormanlar, çöller ve düşman tarafından alınan komando ile tam komando Eylemi.

Modern Critical Warfare Oyun özellikleri:
❖ Güzel grafikler!
❖ Kolay ve şaşırtıcı kontrol!
Rules Kendi kurallarını oluşturduğun oyunlar!
Offline En iyi çevrimdışı first-person shooter oyunu
weak Zayıf cihazlarda bile mükemmel optimizasyon!
AI Akıllı AI sistemi oyunu daha eğlenceli kılar
❖ Çok farklı zorlu görevler
❖ Gerçekçi 3D grafikler ve dövüş ortamı
❖ Beceri temelli kontrol ve oyun
❖ Farklı silah türleri: silahlar, tabancalar, keskin nişancılar, av tüfeği, el bombaları, roketler, makineli tüfekler

Modern Critical Warfare Daha fazla özellik:

ZAYIF CİHAZLAR İÇİN TOPTİMİZASYON
Modern Kritik Savaş düşük uçlu mobil cihazlar için optimize edilmiştir, şimdi herkes bu karşı terörist oyunlarda güzel ve çarpıcı grafiklerin tadını çıkarabilir. Oyunun dosya boyutu da internet verilerinizi kaydetmek için son derece optimize edilmiştir. Şimdi en iyi fps shooter oyunu tadını çıkarın.

❖REALISTIC GAMEPLAY
NO.1 birinci şahıs atış oyunlarında harap çöllerde, kuşatılmış şehirlerde ve korku ormanlarında vb. Tamamen yeni en iyi first person shooter oyunu ile inanılmaz göz alıcı çevre. Zaman ve hava varyasyonları ile çarpıcı dış ve iç ortam Sizi artıracak dünya oyun ortamı fps oyun deneyimini kullanın. Teröristlerle mücadele etmek için askeri savaş taktiklerini kullanın.

L SINIRSIZ SİLAHLAR
Build strong weaponary for gunship war with best tanks, face world tank war with insane tanks. Command the elite sniper killer force against raid force and insane enemies form frontline with next-gen fps weapons such as Rocket launcher, drone, tommy-guns, pistols, grenades, body armors and be a real world war hero. Build your own weaponary to counter terrorist as special swat force member.Fight critical battles use sniper rifle like sharpshooter for the silent assassin of insane brutal enemies.Massive range of modern weapons like Ak-47, M14, Mp5, eagle pistol, M1 Garand, RPK-74, M40 rifle, M79 grenade launcher, M1911 pistol, assault rifles and many more in No.1 mobile first person shooter game. This modern online FPS arena shooter game has a powerful arsenal, which has a variety of powerful weapons. Weapons can customize to counter special forces in best action shooting games.

ING TEK OYUNCU MODU
Eğer modern grev savaşını çevrimiçi oynamak istemiyorsanız, endişelenmenize gerek yok, inanılmaz savaş alanı fps oyun ortamı ile derin hikayesi olan bu fps açık dünya oyununun tadını çıkarın. Modern saldırı savaşı en iyi çevrimdışı fps atış oyunlarıdır. En iyi askeri nişancı ve gizli bir oyun katili olarak daha güçlü ve daha ölümcül olmak için özel yeteneklerinizi ve becerilerinizi geliştirin. Askeri savaş taktiklerini kazanmak ve teröristle mücadele etmek için daha fazla oynamanız gerekiyor.

❖ KOLAY KONTROLLER
Kolay arayüz, ilk önce onları öğrenmek için mücadele etmenize izin vermez. Modern kontrol, size basit bir kontrolle sürükleyici bir his verir, sadece nişan al, tetiğe bas ve tüm kötü adamları vur.

Modern Kritik Savaş: aksiyon çevrimdışı oyunlar 2018
Modern Kritik Savaş: aksiyon çevrimdışı oyunlar 2018
Modern Kritik Savaş: aksiyon çevrimdışı oyunlar 2018
Modern Kritik Savaş: aksiyon çevrimdışı oyunlar 2018


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir