My Hospital v1.2.16 PARA Hileli Mod Apk

Dünyanın en sağlıklı oyunu!

My Hospital, Hastanemdeki en tuhaf ve en komik hastalıklardan kurtulun – kendi tıp merkezinizi tasarladığınız, yönettiğiniz ve sürdürdüğünüz nihai simülasyon oyunu!

İksirler oluşturun, kendi tıbbi tesislerinizi toplayın ve toplayın ve yardımınıza ihtiyacı olan yüzlerce hasta için tedavi uygulayın. Panacea’nın yönettiği bir dünya ve her tedavi parmaklarınızın ucunda!

H HASTANANIZI YAPIN

Kendi hastaneni kur ve yönet. Doktor ofisleri, tanı odaları, tedavi merkezi ve laboratuvarları oluşturun. Hastanenizi genişletin, yükseltin ve arkadaşlarınızla paylaşın!

UN EŞSİZ KÜRLER YARATMAK

İyileştirme özelliklerine sahip çiftlik ve hasat bitkileri, düzinelerce iksir üretir ve 80’den fazla komik hastalığı tedavi etmek için şurupları karıştırır. Acı bir boğaz rahatsızlığı, donmuş eller veya zayıf akciğerleri olsun, tedaviyi bulacağınızdan emin olabilirsiniz! Her seviyede yeni çözümler, tedavi odaları ve yeni koşulların kilidini açın ve eğlenceli zorlukları tamamlayın!

H HASTANENİNİZİ DEKORASIN

Hastalarınızın evde hissetmelerini sağlamak için sağlık merkezinizin her alanını özelleştirin. Seçebileceğiniz tonlarca dekorasyona sahipsiniz ve nihayet bir resim kadar güzel görünmesini sağladığınızda, arkadaşlarınızın önünde gösterin!

FR ARKADAŞLARLA OYNA

My Hospital, Arkadaşlarınızın dünyadaki hastanelerine erişmek için Facebook hesabınızla bağlantı kurun. Tedavi alın, satın ve diğer Hastane yöneticileriyle rekabet edin. Onlara Google Play Oyunlar ve Facebook üzerinden başarılarından bahsedin.

Benim Hastanem’in indirmek ve oynamak için ücretsiz olduğunu lütfen unutmayın. Ancak bazı oyun içi eşyalar mevcut olup gerçek para karşılığında satın alınabilir.

Benim hastanem
Benim hastanem
Benim hastanem
Benim hastanem

MOD v2 :
1. Sonsuz Yaşama
2. Sonsuz Paralar


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir