One Gun: Stickman v1.91 Hileli Mod Apk İndir

Bu oyun en iyi RPG aksiyon oyunudur, dövüş oyunları ile atış oyunları birleşimidir. Diğer dövüş oyunları gibi, müthiş macera dünyasına götürüleceksin, birçok zombiye, canavarlara ve güçlü rakiplere karşı yüzleşmelisin, ama bundan daha fazla, atış becerilerini atış oyunlarında olduğu gibi gösterme fırsatın var. İnternet hakkında daha fazla endişelenmenize gerek yok, artık tam aksiyon oyunları deneyimleriyle her zaman ve her yerde olduğunuzda bu oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Bu çöp adam oyunlarında en iyi oyuncu olmaya hazır mısınız?

Her macera savaşında, çok sayıda silah, beceri ve harika kaplamalarla dolu karanlık dünyayı fethetme yolculuğunda olan çöp adam savaşçılarını oynayacaksınız. Heyecan verici stickman dövüş oyunları için hazır olun, bir savaşçı olabilir ve çubuk oyunu ustası. Usta sürücü, cesaret ve tutku var mı!

Atış Oyunlarında Epik 
Savaş Savaş başladığında, her çöp adamın kendisine sürekli saldıran tehlikeli canavarlarla savaşması gerekir. Ne zaman onları vurmak ya da ölmekten kaçınmak istersen. Bu her zaman delice bir mücadeledir, ancak birden fazla beceri kullanırsanız, stickman’ınızı daha güçlü hale getirme olanağına sahip olacaksınız. Canavarlar tarafından sert vurulmamaya çalış.

GÜZEL TASARIM, ETKİ VE GRAFİK 
One Gun: Stickman’ın grafik ve ses efektleriyle şaşırtacaksınız. Bir çöp adam kahraman olmak, bazı çılgın güçlü büyü yapmak ve karanlık dünyayı yakmak. Maksimum etkiyle savaşmak için kontrolleri akıllıca kullan!

FARKLI YÜKSELTMELERİN TONU 
Bazı canavarlar son derece tehlikelidir ve başlangıçta olanlardan daha güçlü silahlara ihtiyacınız olacaktır. Her seviyede daha iyi olması için saldırı, zırh, sağlık yükseltme!

SINIRSIZ ÖĞELER 
Oyunda farklı seviyeler var, saldırı, savunma ve hp, düşmanlarla ne kadar iyi başa çıkacağın konusunda gerçekten önemli. Yükseltme ve hatta daha fazla silah satın alabilirsiniz. Beceriler, güçlerini birçok kez artırmalarına yardımcı olur ve düşmanları her savaşta bir bakışta siler.

KÜRESEL SIRALAMA 
İşleri daha ilginç ve eğlenceli hale getirmek için sıralamalar vardır. Stickman’ınızı zeki ve yetenekli bir şekilde döverek zirveye çıkın. Tüm dünyada arkadaş olun ve arkadaşlarınızla rekabet edin.

ÖZELLİKLER 
– Çevrimdışı oyun modu: Savaş, Harita, Cehennem 
– Pek çok düzeyde ürün yükseltme 
– Birçok aktif beceri ve pasif beceriye sahip olun 
– Global afiş 
– Ultra çarpıcı grafikler 
– Heyecan verici ses efektleri

Bir Silah: Çöp Adam
Bir Silah: Çöp Adam
Bir Silah: Çöp Adam
Bir Silah: Çöp Adam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir