POV Car Driving v3.9 Para Hileli Mod Apk

POV Car Driving, kavisli yollar, sınırsız otoyollar ve sınırsız deneme etkinlikleriyle karşılaşacağınız bir sürüş oyunudur. Unutma ki bu basit bir yarış oyunu değil, bu uzun yolculuk sürüş oyunu gibi bir oyun. Ancak, rakiplerinizle yarışmak istiyorsanız, trafikteki diğer hızlı arabalarla yarışabilirsiniz.

Bu oyunda trafik sıkışıklığının, kaza yapan araçların, hız sınırlarının, hız kameralarının ve küçük ayrıntıların farkında olmalısınız.

En hızlı sürücülere bizim oyun Pov Araba Sürüş sunan ne kontrol edelim!

»Sonsuz kavisli yol

Sonsuz, kavisli ve detaylı otoyolları deneyimleyebilirsiniz. Arabanızla sürerken her zaman yeni yollarla karşılaşacağınız yol değişken algoritmasını kullanıyoruz.

»Eğriler

Sadece düz yolları olan sonsuz yarış oyunlarının çoğu var. Üzerinde sürmeniz için kıvrımlı yollar oluşturduk. Direksiyon yardımcımız ve kavisli yolumuz size mükemmel bir araba sürüş tecrübesi sunar. Bir otoyolda sürüş gibi hissedeceksiniz.

»Hız Radarları
Sürüş sırasında hız radarlarından kaçınmanız gerekir. Unutmayın, hız kameraları sürüş güvenliğimiz için icat edilmiştir. Yolculuğunuzun “güvenli” olduğundan emin olmak için yolunuza bazı hız kameraları yerleştirdik. Ayrıca size başka sürprizler de koyduk. Dikkatli sür!

»Radyo Kanalları
Oyununuzu oynarken gerçek bir internet radyosunu dinleyebileceğinizi ve araç radyosunda kontrol edebileceğinizi söylersek ne yapacaksınız? Arabanızla sürerken en sevdiğiniz radyoyu dinleyebilirsiniz.

»Gerçekçi Kabin Sesleri
Bu uzun yolculuk sürüş oyunu ve elimizden geldiğince gerçekçi olan her şeyi tasarlamalıyız. Yeni arabalarla sürerken yalnızca trim ve turbo seslerini duyacağınızı fark edeceksiniz. Ve tabii ki “normal sınırlardan” daha hızlı giderseniz rüzgar sesleri duyulacaktır. Bu azaltıcı araç izolasyonlarını azaltma yolculuğunuzu daha az sinir bozucu hale getirecektir.

»Dinamik Hava Durumu
Olabildiğince hızlı sürmek istediğinizi biliyoruz, ancak sürüşünüzü daha güvenli hale getirmek için her zaman hava durumunu izleyin! Dinamik hava değişim algoritmamızla, bazı seri hava koşullarından kaçınmalısınız.

»Yüksek Detaylı Cockpits
Arabanızla seyahatinize başladığınızda, arabanızda ekstra ayrıntılar göreceksiniz. Hemen hemen her araba detayını kokpitlerimize koyduk. Zamanla yarışırken, arabadaki atmoshpere sürüşünü hissedeceksiniz.

ve daha birçok harika içerik sizi bekliyor.

POV Car Driving, Aracınızı eğim, düğmeler veya direksiyon simidiyle kontrol edebilirsiniz. Arabaları geçerken puan toplayabilir, elmasları toplayabilir ve özel etkinliklerle özel arabaları açabilirsin!

Klon yarış oyunlarından bıktıysanız, POV Araba Sürme sizi bekliyor.

Keyfini çıkarın.

POV Araba Sürme
POV Araba Sürme
POV Araba Sürme
POV Araba Sürme
POV Araba Sürme
POV Araba Sürme


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir