Power Rangers: Legacy Wars v2.9.1 Hileli Mod Apk İndir

Power Rangers: Legacy Wars, Uzay cadısı Rita Repulsa, Morphin Grid’i etkileyerek sanal canavarlar ve onun adına savaşmak için programlanmış Ranger klonları yarattı. Kendi küratörlüğünü yapmış efsanevi Power Rangers ve çok ırklı kötülerden oluşan ekibinle savaş! Yeni Rangers’ın kilidini aç, en iyi savaşçılarını yükselt ve Rita’yı yenmek için en iyi takımı oluştur ve Morphin Grid’i kurtar.

—– Power Rangers: Legacy Wars -ÖZELLİKLERİ——–

GERÇEK ZAMANLI SAVAŞ OYUNCULARI
Gerçek zamanlı PvP’de gerçek oyunculara karşı stratejiler atlat ve mücadele et ve film ve TV Şovunda ünlü yerlerden farklı arenaların kilidini aç!

MUHTEŞEM KONSOL KALİTE GRAFİKLER
Favori Power Rangers’ınızı ve ikonik hareketlerini daha önce hiç olmadığı gibi görün. Çarpıcı görseller ve animasyonlar ile tam gelişmiş 3D karakter modelleri!

TOPLA & ICONİK GÜÇ RANGERLERİNİ TOPLAYIN
Yeni Rangers’ın kilidini aç ve yeni film Power Rangers’tan klasik Rangers’a, Power Rangers çoklu dünyasından kötü adamlara kadar 40’tan fazla savaşçı topla !

Özelleştirilebilir
takımlar sizin için mücadele edecek en iyi takımı yaratın. Nihai ekibinle, dünyanın dört bir yanından en iyi oyunculara meydan okuyabilirsin!

BÜYÜTEN DAHA FAZLASI
Kazanan çizgileri ve savaş istatistiklerini artırmak için savaşlar, misyonlar ve daha fazlasıyla kazanılan Zeo Shards ile en iyi savaşçılarını geliştir!

ARKADAŞLARLA TAKİP EDİN
Taktikleri, stratejileri ve kombinasyonları paylaşmak, sohbet etmek ve takas etmek için ittifaklar kurun! Diğer üyelerden öğrenmek için tekrarları izleyin ve en sevdiğiniz oyuncuları takip edin.

Power Rangers: Eski Savaşlar
Power Rangers: Eski Savaşlar
Power Rangers: Eski Savaşlar
Power Rangers: Eski Savaşlar
Power Rangers: Eski Savaşlar
Power Rangers: Eski Savaşlar

Mod (hile) APK:
– SINIRSIZ BECERİ,S
– INIRSIZ GÜÇ
– GÜÇ MALİYETİ YOK.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir