Real Steel Boxing Champions v2.5.121 Hileli Mod Apk İndir

Real Steel Boxing Champions, (gerçek çelik boks şampiyonu) Robotu Dövüş makinenizi bu muhteşem aksiyon ve spor macerasında oluşturun. Mod Apk Özel hamleler, jablar, en sevdiğin kahramanların efsanevi parçaları olan Atom, Zeus, Midas, NoisyBoy ve yeni süperstar Atom Prime’ın efsanevi bölümleriyle yumruklarla birebir dövüşlerde öfkeli saldırılar yap.

Boks alemlerinde 1000’lerce eşsiz robotla savaş ve bu destansı filmde 10 ilham verici arenaya hakim ol. Tartışılmaz bir şampiyon olarak yüce saltanat yeni gerçek çelik çağının efsaneleri ve tamamen yeni gizemli bir süper patronu yenin!

ŞAMPANINIZI YAPIN 
31 Exclusive Robot’un 900’den fazla devasa robot parçasından benzersiz kimliğinizi açığa çıkarın. İkonik Başlar, büyük Torsolar ve güçlü Eller ve Bacaklar arasından seçim yapın. Robotlarınızı, tarzınızı taklit eden ve Real Name’in Kral Kralı Yapıcısı olarak kabul edilen benzersiz Adınızı ilan eden heyecan verici Paint ile özelleştirin!

HEROIC HAREKETLERİ TEMİZLEYİN 
Kazanan stratejiniz için yıkıcı Ağır ve Özel Ataklar, Nihai Yükseltmeler, Kritik İsabetler ve Son İşlemciler’i seçin.

GERÇEK ÇELİK LEGENLER İLE OYNA 
Gerçek Çelik Efsanelerin Bir Kadrosu – Atom, Zeus, Gürültülü Çocuk, Midas & Metro & Şampiyonluk deneyimini yeniden yaşayın.

SENİN METİNİ SUNULUN 
• 5 Indomitable Patronu da içeren 25 kavga içeren Turnuvada 
• 30 Güçlü Zorlu Yarışmada 
• 120 Time Attack dövüşüyle rekor sürede rakiplerinizi yarıştırın • 
Yeteneklerinizi Sınırsız Free Sparring ile bileyin

Bu oyunu indirmek ve oynamak tamamen ücretsizdir. Ancak, bazı oyun güçlendirmeleri, oyun içinde gerçek para ile satın alınabilir. Mağaza içi ayarlarında uygulama içi satın alımları sınırlandırabilirsin.

Gerçek Çelik Boks Şampiyonu
Gerçek Çelik Boks Şampiyonu
Gerçek Çelik Boks Şampiyonu
Gerçek Çelik Boks Şampiyonu
Gerçek Çelik Boks Şampiyonu
Gerçek Çelik Boks Şampiyonu

Mod (hile):
Sınırsız Para


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir