Rising Super Chef 2 v4.5.0 PARA Hileli Mod Apk

Rising Super Chef 2 geliyor! 
Rising Super Chef‘in yepyeni bir yükseltme, daha heyecan verici yeni seviyeleri, daha zarif grafik tasarımları ve gerçek tariflerden 1000’den fazla yeni yemeği getiriyor. 
Ayrıca, şefi şimdi istediğiniz gibi giydirebilmeniz için harika bir özellik de ekledik. 
Bundan sonra her ay düzenli olarak yeni seviyelerde güncelleme yapılacak. 
ŞİMDİ indirin ve bizimle güncel tutun!

İçinizdeki şefi serbest bırakma zamanı…

Rising Super Chef 2, çılgınca mobil Mutfak ve Yemek Pişirme ve Restoran imparatorluğu binasının lezzetli bir karışımıdır. Rising Super Chef 2 – Mutfak ve yemek pişirme oyunu harika bir servis arcade. Sonsuz oyun özellikleri olan bir addicting zaman yönetimi pişirme oyunu. Ne yaparsanız yapın, çubuk odağını öldürmek ve hafifletmek için vaktiniz varsa, kesinlikle bu mobil mutfak Restaurant oyununu seveceksiniz

Yemek kamyonunda pişirme macerasına Emma’ya katıl, Rising Super Chef 2 olmak çok eğlenceli bir yol… Kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği vardiyası için kolları sıva çünkü Emma’nın yardımına ihtiyacı var. Hızlı servisler ve lezzetli yemekler sağlayarak, lütfen müşterileri ve yiyecek cenneti yapın.

Scramble Egg, Pizza, Hotdog, Hamburger… gibi en lezzetli ve eşsiz yiyecekleri pişirerek müşterilerinize hizmet vermek için zincir bir Restaurant’ta işe alın. Hızlı servis sağlayın ve lütfen müşterileri en çok Lezzetli ve Eşsiz yiyecek maddeleri bularak memnun edin. Bulaşıkları mutfağınızın en iyi tarifleriyle dağıtın. Tarifleri asla unutma. Tarif’i hatırlamak müşterilerinize hızlı servis sistemi sağlayacaktır.

Müşteri mobil mutfak restoranınızda göründüğünde yardım edin Emma’ya katılın. İşte kepçe, mobil mutfağınızın en iyi tarifi ile müşterinize hizmet etmek için Fantastic, Delicious ve Unique yemekleri yapma zamanı !!!

Mobil restoranın çılgın kaderini ellerine al. Burgers, Fries, Pizza’dan her şeyi hazırlayarak müşterilerinizi mutlu edin; Müşterilerinizi almak için sipariş alın, dokunun ve kaydırın, sıcak yemek servis yapın ve mobil Mutfak Restoranlarınızı geliştirmek için ipuçları toplayın!

Rising Super Chef 2 – mutfak ve yemek pişirme oyunu eğlenceli bir yemek pişirme cennetidir. Bu sizi ayak parmaklarınızda tutar, farklı Tarifler ile farklı yemekler hazırlarken zaman geçirirsiniz! Yemek hazırlamaya ve en lezzetli ve eşsiz yemekleri sunmaya hazır olun.

Sınırlı bir süre için müşterilere mutlu olmak için doğru yemekleri zamanında yapmalısınız. Rising Super Chef 2 – Mutfak ve yemek pişirme oyunu harika bir franchise bağımlılığı veriyor ve kesinlikle sizi uzaklaştırıyor.

Önemli bir eğlence istiyorsanız, en iyi Rising Super Chef 2 – mutfak ve yemek pişirme oyununu asla kaçırmayın. Kolay ve bağımlılık yapmak adrenalinin çalışmasını sağlayacaktır.

Yükselen Süper Şef 2
Yükselen Süper Şef 2
Yükselen Süper Şef 2
Yükselen Süper Şef 2
Yükselen Süper Şef 2
Yükselen Süper Şef 2

MOD (hile) ÖZELLİKLERİ:
– Sınırsız para


İNDİR APK + OBB :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir