Steampunk Tower v1.5.6 Para Hileli Mod Apk

Steampunk Tower, Büyük Steampunk Kulesi’nin sorumluluğunu üstlenin ve eksantrik Lord Bingham’ın değerli Etherium Madenini korumasına yardımcı olun.

İmparatorluk Ordusunun ayak askerleri ve mekanik canavarlıklar savaşa girerken, epik kulenizi makineli tüfekler, toplar, yıldırım bobini, fırlatıcılar ve daha fazlasıyla güçlendirin.

Bu uygulama, uygulama içi satın alımlar sunar. Cihaz ayarlarınızı kullanarak uygulama içi satın almayı kısıtlayabilirsiniz.

“” Kule savunma türü için kolda bir atış ”” – Modojo, 4.5 / 5

“” Sadece harika ”” – Kapsül Bilgisayarlar, 9.5 / 10

SKY’YE ULAŞMAK 
20’den fazla savaş alanı ve yedi meydan okuma çatışmasını kapsayan kahramanca bir kampanya ile üst sıralarda yüksel. Her büyük promosyonda kulenize yeni bir katman açın ve bu ekstra ateş gücünü savaşa sokun.

ARMS’E ÇAĞRI 
Lord Bingham, kıymetli Etherium’unu korumak için tüm durakları kaldırıyor! Araştırma başkanı Jane, taretlerinizi geliştirmek ve İmparatorluk Ordusu’nun acımasız saldırılarını sürdürme şansınızı arttırmak için yeni teknolojiler araştırıyor.

BÜYÜK BİR BUHAR 
KAPALIYOR Steampunk Tower’ı boşuna çağırmazlar. Kendinizi steampunk tasarımlarla dolu olan ve jazzy big band kompozisyonlarından oluşan bir soundtrack ile bu stilize dünyaya dalın.

Steampunk Tower, Oyun Özellikleri: 
• Kule savunması yeni seviyelere çıkarıldı! 
• Steampunk’tan ilham alan şık grafikler ve film müzikleri 
• Her silahı yükseltin ve büyük ve küçük düşmanlara 
harcarlar. • Görsel olarak çarpıcı Etherium güçleri!

Önemli Tüketici Bilgisi. Bu uygulama: EA Gizlilik ve Çerez Politikası, TOS ve EULA’nın kabulünü gerektirir. Üçüncü taraf reklam sunumu ve analitik teknolojisi aracılığıyla veri toplar (ayrıntılar için Gizlilik ve Çerez Politikası’na bakın). 13 yaşından büyük bir kitleye yönelik sosyal paylaşım sitelerine doğrudan bağlantılar içerir. Oyuncuların Facebook bildirimleri ve hediye yoluyla iletişim kurmasını sağlar. Oyundaki ayarları görmek için devre dışı bırakın. İnternete doğrudan bağlantılar içerir.

Steampunk Kulesi
Steampunk Kulesi
Steampunk Kulesi
Steampunk Kulesi
Steampunk Kulesi
Steampunk Kulesi

MOD(hile):
Sınırsız Kule Puanı
* Düşmek yerine artış


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir