Survival On Raft v1.148 PARA Hileli Mod Apk – hayatta kalma oyunları

Survival On Raft, bir oyuncunun amacının herhangi bir şekilde okyanusun ortasındaki bir salda hayatta kalmak olduğu en heyecan verici ve büyüleyici okyanus yaşam oyunlarından biridir. Köpekbalıkları ve zombilerle savaş, yüzen bir kale inşa et ve felaket hikayesini öğren!

Survival On Raft Özellikleri

★ el sanatları öğelerinin yüzlerce
★ bir teknede okyanus keşif
★ aç köpekbalıkları ve zombiler 
★ sal bina – sağa kayan bir kaleye kadar 
★ büyük açık dünya

Denizde hayatta kalmak için ipuçları

Okyanustan kaynakları yakala

Yiyecek, su ve eşyalar hayatta kalma simülatör oyunlarının çok önemli unsurlarıdır. Etrafınıza bakın ve yakınlarda yüzen varil, sandık, enkaz ve diğer eşyaları bulmaya çalışın. Biraz şansla, nadir eşyalar bulabilir ve bedava yükseltme yapabilirsiniz, bu yüzden kancayı uzağa fırlatın!

Zanaat ve silah zanaat

Yüzlerce işçiliği tarifiyle hayatta kalma okyanus oyunlarında bulabileceğiniz tüm kaynakları kullanın. Çeşitli zırh parçaları, köpekbalıklarını avlamak için her türlü silahlar ve salda hayatta kalmak için diğer faydalı şeyler işçiliği için kullanılabilir.

Köpekbalıkları ve zombileri öldür

Hayatta kalma oyunlarında bedava zombilerde seni öldürmeye çalışan bir tür düşman daha olacak. Zombileri öldürmek ve salını savunmak için başka silahlar yap! Dikkatli olun: bazı zombiler öldürmek diğerlerinden daha zordur!

Salı yükselt

Diğer hayatta kalma sal oyunlarında olduğu gibi birbirine bağlanmış birkaç tahtayla başlarsınız, ama her zaman hayal gücüne yer vardır! Etrafında yüzen enkazları yakalamak, onları işlemek ve zombiler ve köpekbalıkları hayatta kalmak için büyük bir sal inşa. Herhangi bir form ve büyüklükte yüzen bir kale inşa edin – hepsi size kalmış.

Tekneye binin ve etrafındaki dünyayı keşfedin

Hayatta kalma oyunlarının okyanusta ne saklanıp çevresinde adalar kaybettiklerini hiç merak ettiniz mi? Neden kendini bulmaya çalışmıyorsun? Bir tekne inşa et ve bir tekne hayatta kalma macerasına başla. Okyanusun üzerinde yüzün ve toprağı bulabilecek misiniz, ama salınızı unutmayın – tehlikelerden saklayabileceğiniz tek yer. 
Felaket hikayesini öğrenin

Dünya her zaman bir salda hayatta kalmak ve yaşamak için güvenli bir yer aramakla ilgili olmamıştır. Tüm dünyanın yalnız adalar ile sonsuz bir okyanus olmasının nedenini keşfetmelisin. Hayatta kalma simülatörü oyunlarında 2018 en gizemli ve heyecan verici parsellerden birini öğrenin.

Okyanusta hayatta kalın!

Yeni hayatta kalma oyunlarımızı zor zorluklar, büyüleyici işçilik ve bina sistemi ve ilginç arsa ile doldurmak için elimizden geleni yaptık. Ocean Nomad: Salt Survival’i indirin, tüm yeni özellikleri deneyin ve uygulamayı derecelendirerek ve inceleyerek düşüncelerinizi bize bildirin!

Okyanus Nomad: Sal Survival
Okyanus Nomad: Sal Survival
Okyanus Nomad: Sal Survival

MOD (hile) ÖZELLİKLERİ:
– Sınırsız elmas
– Tüm kilitler açık
– Reklamlar kaldırıldı
– Sınırsız kaynakBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir